Guadeloupe

Guadeloupe s CK Marco Polo Guadeloupe s CK Marco PoloJako velký zelený motýl, jehož křídla tvoří dva ostrovy rozprostřené v tyrkysově modrém moři, se jeví tropický ráj z kolekce francouzských Malých Antil. Západní Basse Terre je charakteristický hornatým vnitrozemím s bujnou vegetací, východní Grande Terre naopak plošší, s kilometry typických písčitých pláží. Oba ostrovy dělí úzký mořský průliv Riviere Salée.
Když Kolumbus ostrov Guadeloupe roku 1493 objevil, nazval jej podle španělského kláštera Santa Maria de Guadeloupe de Extremadura. Již před ním však ostrov objevili jihoameričtí indiáni Arawakové a dali mu jméno Karukera, což prý znamená „Ostrov krásných vod“ jakožto popis nespočtu pitoreskních vodopádů na potocích a říčkách uprostřed tropických lesů.
Guadeloupe je ideální dovolenková destinace pro milovníky moře (koupání, šnorchlování, potápění, windsurfing, rybaření), tenisu, golfu, jízdy na koních a dalších sportovních aktivit. Zejména díky Basse Terre si přijdou na své i milovníci pěších tůr a výletů do džungle. Ani pro zábavu není většinou třeba chodit daleko. Je to prostě tropický ráj s evropským standardem a kreolským šarmem.

Dovolená na Guadeloupe s CK Marco Polo Dovolená na Guadeloupe s CK Marco Polo Dovolená na Guadeloupe s CK Marco Polo Dovolená na Guadeloupe s CK Marco Polo Dovolená na Guadeloupe s CK Marco Polo Dovolená na Guadeloupe s CK Marco Polo

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování na Guadeloupe a dovolená na Guadeloupe tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená na Guadeloupe a především rodinná dovolená na Guadeloupe má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená na Guadeloupe je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené na Guadeloupe nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.