Antigua a Barbuda

Antigua a Barbuda s CK Marco Polo Antigua a Barbuda s CK Marco PoloAčkoli patří Antigua a Barbuda obecně mezi nejnavštěvovanější destinace Karibiku, v našich zeměpisných šířkách nejsou dosud ostrovy v širším cestovatelském povědomí. Přitom nabízí svým návštěvníkům desítky skvostných pláží s bílým pískem a tyrkysovým mořem. Kromě milovníků plážového slunce poskytuje ostrov výborné podmínky pro jachting nebo potápění, okolní vody totiž ukrývají desítky vraků lodí... a to vše je tu připravené pro vaši vysněnou dovolenou. Atmosféra koloniálních dob a dlouholetý anglický vliv na vás dýchnou téměř na každém kroku putování ostrovem. Nechte se unést rytmem místního karnevalu, ochutnejte rum vyráběný přímo na Antigue, nebo sledujte utkání v národním sportu číslo jedna, kriketu, jímž jsou místní obyvatelé doslova posedlí. Nefalšovaná atmosféra bude naplněním vašeho zájezdu a dojmů z těchto karibských ostrovů.

Antigua a Barbuda s CK Marco Polo Antigua a Barbuda s CK Marco Polo Antigua a Barbuda s CK Marco Polo Antigua a Barbuda s CK Marco Polo Antigua a Barbuda s CK Marco Polo Antigua a Barbuda s CK Marco Polo Zájezd Antigua a Barbuda s CK Marco Polo Zájezd Antigua a Barbuda s CK Marco Polo Zájezd Antigua a Barbuda s CK Marco Polo Zájezd Antigua a Barbuda s CK Marco Polo

Vaši dovolenou rádi zajistíme na klíč nebo můžete cestovat na naše připravené zájezdy s průvodcem. Je na vás, zda zvolíte poznávací zájezd na Antiguu a Barbudu s českým průvodcem, individuální poznávací zájezd s místním průvodcem anebo máte raději pobytové zájezdy s odpočinkem. Také pobytový zájezd na Antiguu a Barbudu má své kouzlo. Zájezdy na Antiguu a Barbudu pořádáme již přes 20 let.