Dominika

Dominika je ostrov pro milovníky přírody, CK Marco Polo Dominika je ostrov pro milovníky přírody, CK Marco PoloDominika je nádherný a turistikou prakticky nepoznamenaný ostrov. Dominika je ideálním místem pro dobrodruhy, potápěče a lidi milující divokou přírodu. Vysoká pohoří porostlá neprostupným zeleným pralesem, strmé útesy, tak to je Dominika, jeden z mála karibských ostrovů, který se od dob Kryštofa Kolumba prakticky nezměnil. Celý ostrov je zelený díky každodenním krátkým dešťům. Deštné pralesy jsou nedotčené. Pro pěší turistiku je ostrov doslova rájem, naopak není místem pro milovníky lenošení a koupání. Ostrov Dominika leží v Karibském moři mezi Martinikem a Guadeloupe. Většina turistů ji, k velké nevůli domorodců, často zaměňuje za Dominikánskou republikou. Tento takřka panenský ostrov je téměř celý hornatý, i když relativně malý a také velmi chudý. Dominika měří od severu k jihu necelých 50 km a od východu na západ 25 km a rozkládá se na ploše 750 km2. Její nejvyšší horou a současně nejvyšší horou celých Malých Antil je Morne Diablotin (1447 metrů).

Dominika je ostrov pro milovníky přírody, CK Marco Polo Dominika je ostrov pro milovníky přírody, CK Marco Polo Dominika je ostrov pro milovníky přírody, CK Marco Polo Dominika je ostrov pro milovníky přírody, CK Marco Polo Dominika je ostrov pro milovníky přírody, CK Marco Polo Dominika je ostrov pro milovníky přírody, CK Marco Polo

Dovolená s CK Marco Polo znamená, že vždy přemýšlíme o detailech, které rozhodují o spokojenosti našich klientů. Můžete cestovat na individuální zájezd na míru nebo připravíme zájezd v malé skupince s českým průvodcem, vždy ale přemýšlíme za vás a o vašich přáních. A není důležité, zda se jedná o pobytový zájezd do Dominiky nebo poznávací zájezd. Poznávací zájezd do Dominiky s CK Marco Polo vám představí Dominiku z různých úhlů pohledů, ubytování je zajištěno v ověřených hotelech a součástí ceny zájezdu jsou i pečlivě plánované zážitky. Poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do Dominiky pořádáme již více než 20 let.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování do Dominiky a dovolená v Dominice tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená v Dominice a především rodinná dovolená v Dominice má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená v Dominice je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Dominiky nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.