Kypr

Kypr s CK Marco Polo Kypr s CK Marco PoloKypr je ideálním cílovým místem pro ty cestovatele, kteří mají rádi své pohodlí a chtějí si dovolenou užít v klidu. Poskytování veškerých služeb je tu na dobré úrovni, téměř na všech místech se domluvíte anglicky nebo německy. Jídlo je na Kypru opravdu vynikající; a tradiční kyperské víno tu má tisíciletou tradici. K těmto všem požitkům ještě přidejte příjemné teplé klima a nemusíte se snad ani více rozhodovat.

A víte, že Kypru se říká ostrov zamilovaných a velmi mnoho novomanželů z celého světa sem přijíždí strávit svoje líbánky? Snad je to díky překrásnému prostředí, které tu na zamilované páry čeká. Najdete tu romantiku malých vesniček uprostřed tajemných hor nebo restaurace přímo u moře, ve kterých budete moci naslouchat šumění vln.

Můžete tu trávit celé hodiny poznáváním archeologický nalezišť, na kterých budete moci objevovat zbytky obydlí starých tisíce let a předmětů v nich nalezených. Překrásné barevné mozaiky vám přiblíží způsob života v dávných dobách svými zobrazeními. Krásné fresky, byzantské kostely a kláštery vás jistě nenechají chladnými a předají vám poselství z dávných dob. Můžete se toulat po horách a horských lučinách uprostřed nádherné, neposkvrněné přírody a pozorovat při tom rostliny a živočichy. Kyperská republika vytvořila na svém území nesčetné množství turistických a cyklistických stezek různých délek. Na stezkách najdete nádherné vyhlídky na moře a do okolí, které vám snad nikdy nemohou vymizet ze vzpomínek.

Kypr s CK Marco Polo Kypr s CK Marco Polo Kypr s CK Marco Polo Kypr s CK Marco Polo Kypr s CK Marco Polo Kypr s CK Marco Polo

Na březích ostrova vás bude ovívat příjemný mořský vánek, zatímco se budete vyhřívat na jemném teplém písku po osvěžující koupeli v moři. Nahlédnout můžete i do úžasného království tichého podmořského života, z jehož pestrosti se zatají dech snad každému. Kypr patří se svými potápěčskými lokalitami mezi 10 nejlepších ve Středomoří. Teplota vody je celoročně příjemná a mezi 20 – 25°C a pobřeží je bezpečné. V moři je možné pozorovat velké kanice, barakudy, rejnoky i hejna murén. Mezi potápěčské lahůdky patří návštěva vraku lodi Zenobia. Pokud se budete chtít naopak ochladit, stačí si zajet do horských oblastí, kde v zimních měsících můžete lyžovat. Říká se tu: „Ráno si zalyžuj a odpoledne se vykoupej na jedné z pláží.“

Můžete bloudit a poznávat život místních obyvatel v malých horských vesničkách nebo v městečkách. Možná díky tomu více pochopíte zvyky a tradice místních obyvatel. Milovníci dobrého jídla a pití si tu přijdou také na své a bezpochyby se jim tu zalíbí. Nepřeberné množství pochoutek z tradiční kuchyně ostrova a k tomu kvalitní víno, které pochází z místních vinic. Při tom můžete naslouchat tradiční ostrovní hudbě, a nebo si zatančit některý z kyperských tanců. A na závěr si můžete vyslechnout legendu o krásné bohyni Afroditě. Určitě nebudete litovat, že jste se rozhodli navštívit tento ostrov, plný kulturních tradic a historických památek. Zážitky ze setkání s místními obyvateli a vůbec z návštěvy ostrova vám zůstanou navždy v paměti.

Zájezd na Kypr a golf na Kypru s CK Marco Polo Zájezd na Kypr a golf na Kypru s CK Marco Polo Zájezd na Kypr a golf na Kypru s CK Marco Polo Zájezd na Kypr a golf na Kypru s CK Marco Polo

Dovolená s CK Marco Polo znamená, že vždy přemýšlíme o detailech, které rozhodují o spokojenosti našich klientů. Můžete cestovat na Kypr za golfem, na individuální zájezd na míru nebo připravíme zájezd v malé skupince s českým průvodcem, vždy ale přemýšlíme za vás a o vašich přáních. A není důležité, zda se jedná o pobytový zájezd na Kypr, golfový zájezd na Kypr nebo poznávací zájezd na Kypr. Poznávací zájezd na Kypr s CK Marco Polo vám představí Kypr z různých úhlů pohledů, ubytování je zajištěno v ověřených hotelech a součástí ceny zájezdu jsou i pečlivě plánované zážitky. Poznávací zájezdy i pobytové zájezdy na Kypr pořádáme již více než 20 let.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování na Kypr a dovolená na Kypru tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená na Kypru a především golfová dovolená na Kypru má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Golfová a rodinná dovolená na Kypru je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí při rodinné dovolené na Kypru. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené na Kypr nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.