Kuba

CK Marco Polo Kuba Karibik CK Marco Polo Kuba KaribikOstrov svobody, komunistická Kuba, Che Guevara, Hemingway, Fidel Castro, Batista, Guantánamo, kubánské doutníky a rum… to je jen několik výrazů, které se asi každému vybaví při vyslovení názvu tohoto státu. Kuba budí emoce, Kuba je rum, Kuba je Karibik, Kuba je tanec a veselí. Pro nás je to ostrov s velkým kouzlem ukrytým v srdcích Kubánců. Lidé své úsměvy schovávají za každodenními starostmi. Jakmile se ale objeví sebemenší příležitost, rozzáří se, začnou tančit a zpívat.
Kuba zdaleka nejsou jen hotely na poloostrově Varadero, ale především lidé, doutníkové farmy, příroda, Havana s její zašlou slávou, historická města Cienfuegos a Trinidad nebo karibské pláže na jižním pobřeží a ostrůvkách. Víte, že pro Kubánce Varadero není Karibské moře, ale Atlantik? Vydejte se na Kubu, dokud je pravou Kubou a poznejte ji hlouběji než z hotelové pláže. Stojí to za to.

Zájezd na Kubu s CK Marco Polo Zájezd na Kubu s CK Marco Polo CK Marco Polo Kuba Karibik CK Marco Polo Kuba Karibik CK Marco Polo Kuba Karibik CK Marco Polo Kuba Karibik Zájezd na Kubu s CK Marco Polo Zájezd na Kubu s CK Marco Polo Zájezd na Kubu s CK Marco Polo Zájezd na Kubu s CK Marco Polo Zájezd na Kubu s CK Marco Polo Zájezd na Kubu s CK Marco Polo

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat poznávací zájezd na Kubu s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd na Kubu na míru nebo pobytový zájezd. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd na Kubu i pobytový zájezd na Kubu připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše poznávací zájezdy na Kubu i pobytové zájezdy mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování na Kubu a dovolená na Kubě tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená na Kubě a především rodinná dovolená na Kubě má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená na Kubě je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené na Kubu nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.

Průvodci a mapy