Kostarika

Zájezdy do Kostariky s CK Marco Polo jsou plné opravdových zážitků. Užijte si Sky track či Sky tram, jízdu na koni, místa jako Arenal, Monteverde či Tortuguero. Zažijte pláže a odpočinek, plavby po řece či trek k místním vulkánům. Zájezdy do Kostariky s CK Marco Polo jsou plné opravdových zážitků. Užijte si Sky track či Sky tram, jízdu na koni, místa jako Arenal, Monteverde či Tortuguero. Zažijte pláže a odpočinek, plavby po řeKostarika láká krásnou přírodou a krajinou. Příjemná je však i její celková atmosféra. Jedná se zkrátka o místo, které stojí návštěvu a zájezd. Kostarika je, svým způsobem, perlou Střední Ameriky. Ve srovnání se sousedními státy je skutečnou oázou klidu a nejlepším místem pro bezpečné poznávání tropických oblastí. Dlouhé pobřeží nabízí vynikající podmínky pro windsurfing, množství pláží a klima je jako stvořené pro lenošení. Milovníci vzrušení mohou nahlédnout do vroucích vulkánů, surfovat po obřích vlnách nebo se potápět s delfíny a velrybami – to vše během obyčejného všedního dne. Nakonec si můžete hovět v houpací síti a užívat si nezkaženého života, pura vida, což je národní výraz označující touhu prožít život beze spěchu, bez zmatků a šarvátek.

Dech berou zalesněné kopce a nekonečně tajuplná hluboká údolí s kávovníkovými plantážemi, které se táhnou až k obzoru, tropické deštné pralesy s až strašidelnou atmosférou, které se dotýkají nebes, divoké řeky, velká jezera a překrásné vodopády, kouřící zlověstné vulkány (oblast Arenal), které na svých úpatích připravily horké přírodní lázně, husté mangrovníkové porosty a stovky želv na plážích. Místa jako Tortuguero, Arenal a Monteverde patří mezi ta nejznámější a nejoblíbenější v Kostarice. Spatříte nekonečné pastviny s desítkami farem, stovkami koní a krav, usmívající se lidi, kteří jsou pyšní na to, že od roku 1945 nemají armádu a proto mohou investovat peníze do vzdělání a nemocnic.

Zájezdy do Kostariky s CK Marco Polo jsou plné opravdových zážitků. Užijte si Sky track či Sky tram, jízdu na koni, místa jako Arenal, Monteverde či Tortuguero. Zažijte pláže a odpočinek Zájezdy do Kostariky s CK Marco Polo jsou plné opravdových zážitků. Užijte si Sky track či Sky tram, jízdu na koni, místa jako Arenal, Monteverde či Tortuguero. Zažijte pláže a odpočinek Zájezdy do Kostariky s CK Marco Polo jsou plné opravdových zážitků. Užijte si Sky track či Sky tram, jízdu na koni, místa jako Arenal, Monteverde či Tortuguero. Zažijte pláže a odpočinek, plavby po řece či trek k místním vulkánům. Zájezdy do Kostariky s CK Marco Polo jsou plné opravdových zážitků. Užijte si Sky track či Sky tram, jízdu na koni, místa jako Arenal, Monteverde či Tortuguero. Zažijte pláže a odpočinek, plavby po ře Zájezdy do Kostariky s CK Marco Polo jsou plné opravdových zážitků. Užijte si Sky track či Sky tram, jízdu na koni, místa jako Arenal, Monteverde či Tortuguero. Zažijte pláže a odpočinek, plavby po řece či trek k místním vulkánům. Zájezdy do Kostariky s CK Marco Polo jsou plné opravdových zážitků. Užijte si Sky track či Sky tram, jízdu na koni, místa jako Arenal, Monteverde či Tortuguero. Zažijte pláže a odpočinek, plavby po ře

Může se vám zde lehce stát, že se octnete na pláži, kde si budete připadat jako trosečníci, jednoduše proto, že za celý den nepotkáte ani živáčka. Dychtíte po setkání s místními obyvateli a po zdejší kultuře? Stačí jen navštívit některý z četných festivalů. Vlastně, stačí zajít jen na obyčejný fotbalový zápas, a pokud se Vám podaří být v zemi v době voleb, pochopíte, že na světě existují ještě národy, které volby prožívají celým svým srdcem a bez okolků to dávají najevo.

Kostarika nabízí nespočet národních parků a rezervací (Braulio Carrillo, Arenal, Monteverde, Tortuguero) a je současně ideální pro provozování adrenalinových sportů. Rafting, pěší turistika, lety balónem, rybaření, potápění, jízda na koni, procházky v korunách stromů Sky Tram & Sky Trek, jízdy na terénních čtyřkolkách, to je jen část toho, co zde můžete prožít. A věřte, jen málokde je zapadající slunce tak krásné jako v Kostarice.

Poznávací zájezd do Kostariky s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Kostariky s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Kostariky s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Kostariky s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Kostariky s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Kostariky s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Kostariky s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Kostariky s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Kostariky s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Kostariky s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Kostariky s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Kostariky s CK Marco Polo

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat poznávací zájezd do Etiopie s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd do Kostariky na míru nebo pobytový zájezd do Kostariky. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd do Kostariky i pobytový zájezd do Kostariky připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše poznávací zájezdy do Kostariky i pobytové zájezdy do Kostariky mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování do Kostariky a dovolená v Kostarice tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená v Kostarice a především rodinná dovolená v Kostarice má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená v Kostarice je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Kostariky nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.

Průvodci a mapy