Čína

Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitkůHistorie, kultura, příroda a etnické skupiny na straně jedné, a na druhé straně supermoderní technika, architektura a prazvláštní forma kapitalismu jsou jen některé z atrakcí Číny. Čína není jen Velká čínská zeď či moderní Šanghaj.

Tato země je daleko bohatší. Navštivte Říši středu a objevte prastaré kouzlo Pekingu, poznejte posvátné hory v Chengdu, projděte se po starobylém Lijiangu, který je branou do oblasti zvané Shangri-La a jehož historie sahá více jak 800 let nazpět. V Sečuánu poznáte leshanského Budhu, v soutěsce skákajícího tygra spatříte opravdové horské velikány, ale i noční nebe poseté myriádami hvězd. Guilin a Yangshuo Vás zase odmění pitoreskní krajinou, kterou protéká půvabná řeka Li a své putování zakončete třeba v moderním a kosmopolitním Hongkongu.

Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků

Do hlubin Soutěsky skákajícího tygra

Tiger Leaping Gorge aneb Soutěska skákajícího tygra je místem pro dobrodružství. Tudy protéká divoká řeka Yangtze, nad kterou se tyčí 5596 m vysoké Sněžné hory Nefritového draka a hory Haba Xueshan. Tiger Leaping Gorge je také jednou z nejhlubších soutěsek na světě. Toto vše z ní dělá přírodní skvost Číny.
Soutěska není jen o divoké bouřící vodě, ale co navštívit Shigu Zhen – Vesnici kamenného bubnu, pojmenovanou podle mramorové desky ve tvaru bubnu a položené v prvním ohybu řeky Yangtze. V této nezapomenutelné a fotogenické krajině je skvělé podniknout plavbu na lodi, trek nebo jen vyrazit na pohodové vycházky. Ubytovat se můžete v malé prosté ubytovně uprostřed soutěsky, kterou provozují místní obyvatelé z etnika Na Xi. Noc u hučící řeky je o nádheře přírody, vztahu místního lidu k vlastní zemi a zcela jistě vás obklopí genius loci tohoto koutu Číny.to se mi líbí, mám zájem o více informací

Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků Čína s CK Marco Polo je plná zážitků

Dovolená s CK Marco Polo znamená, že vždy přemýšlíme o detailech, které rozhodují o spokojenosti našich klientů. Můžete cestovat na individuální zájezd na míru nebo připravíme zájezd v malé skupince s českým průvodcem, vždy ale přemýšlíme za vás a o vašich přáních. A není důležité, zda se jedná o pobytový zájezd do Číny nebo poznávací zájezd. Poznávací zájezd do Číny s CK Marco Polo vám představí Čínu z různých úhlů pohledů, ubytování je zajištěno v ověřených hotelech a součástí ceny zájezdu jsou i pečlivě plánované zážitky. Poznávací zájezdy i pobytové zájezdy co Číny pořádáme již více než 20 let.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování do Číny a dovolená v Číně tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená v Číně a především rodinná dovolená v Číně má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená v Číně je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Číny nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.

Průvodci a mapy