Srí Lanka

CK Marco Polo a Srí Lanka CK Marco Polo a Srí LankaSrí Lanka je jako obrovská tropická zahrada plná překrásných neobvyklých rostlin, která je domovem tisícům druhů živočichů. V té najdete stopy dávných civilizací, jež svými stavbami dokazují vyspělou inteligenci. Při popíjení pravého cejlonského čaje výborné chuti se můžete dát do řeči s místními přátelskými obyvateli a přitom se rozhlížet po rozlehlých čajovníkových plantážích, rýžových polích nebo vrcholech hor. Ochutnat tu můžete exotické ovoce a pak se svézt na přítulném slonovi. To je Srí Lanka.

A když vás tohle všechno omrzí, stačí přejít na zlatavou písčitou pláž a nechat se omývat teplými vlnami Indického oceánu. Zklidnit svou mysl i tělo můžete v jednom z center Ayurvedy - přírodní medicíny s tisíciletými zkušenostmi a oddat se příjemné masáži celého těla. Srí Lanka je zemí přímo stvořenou pro návštěvníky lapajícími po nasáknutí starověké atmosféry z velmi starých památek, pro návštěvníky toužící po pohybu a sportovních aktivitách a také pro návštěvníky milující dobré jídlo a pití a lenošení na romantické pláži.

Ayurveda - očistěte své tělo i mysl

Ayurveda patří ke Srí Lance. Nechte na své tělo i mysl působit tradiční medicínu a lázně, CK Marco Polo Ayurveda patří ke Srí Lance. Nechte na své tělo i mysl působit tradiční medicínu a lázně, CK Marco PoloAyurveda je unikátní přírodní medicína s tisíciletou tradicí. Jejím srdcem je Srí Lanka. A protože se jedná nejen o očistu těla, ale také o očistu duše, tak prostředí hotelu je nezbytnou součástí celé léčebné kůry. Proto jsme pro ayurvedický pobyt zvolili jedno z nejkouzelnějších míst na Srí Lance - velmi vyjímečný hotel Amaya Lake. Tento hotel má nejkrásnější a nejpůsobivější „genius loci“ na celé Srí Lance a patří mezi naše nejoblíbenější hotely na světě. Pobyt zde není o prvoplánovaném luxusu, je především a hlavně o atmosféře. Poloha hotelu v rozlehlé zahradě na břehu jezera, pozorný servis a pohodlné bungalovy s velkým důrazem na soukromí jsou součástí vašich procedur. A nesmíme opomenout místní lázně, které patří mezi nejlepší na Srí Lance.
Součástí pobytu je vstupní lékařská prohlídka, při které lékař určí optimální program, denní opakované procedury a doporučený výběr jídel v rámci plné penze.to se mi líbí, mám zájem o více informací

Zájezd na Srí Lanku s CK Marco Polo Zájezd na Srí Lanku s CK Marco Polo Zájezd na Srí Lanku s CK Marco Polo Zájezd na Srí Lanku s CK Marco Polo Zájezd na Srí Lanku s CK Marco Polo Zájezd na Srí Lanku s CK Marco Polo

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat poznávací zájezd na Srí Lanku s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd na Srí Lanku na míru nebo pobytový zájezd na Srí Lanku. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd na Srí Lanku i pobytový zájezd na Srí Lanku připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše poznávací zájezdy na Srí Lanku i pobytové zájezdy na Srí Lanku mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené. Dovolená na Srí Lance na zájezdech Marco Polo je plná zážitků.