Kambodža

Kambodža není jen Angkor Wat. Zážitky s CK Marco Polo Kambodža není jen Angkor Wat. Zážitky s CK Marco PoloByť tato země patří mezi nejchudší v celé oblasti, svým návštěvníkům nabízí v mnohém daleko víc než slavní sousedé Thajsko a Vietnam. Mezi lákadla patří krásná příroda, památky a také přívětivá atmosféra, kterou vytvářejí místní obyvatelé. Autenticita tradiční Kambodži je tím, co ji odlišuje od turisticky slavnějších zemí.

Hlavním symbolem Kambodži se staly pozůstatky chrámů Angkor Watu. Za touto památkou sem cestují lidé z celého světa a jeho rozvaliny zaujmou i ty nejzkušenější cestovatele. Nejen slavný Angkor Wat, ale také Bayon a mnohé další a neméně atraktivní chrámy tohoto města nadchnou i zcestovalé návštěvníky.

Těm, kdo vyhledávají turisticky neobjevené kouty světa, nabídne Kambodža ještě mnohem víc. Čeká na vás, až ji objevíte a ona vám bude moci ukázat svou opravdovou tvář. Vždyť i temná 70. léta, kdy Pol Pot a jeho Rudí Khmérové vyvraždili téměř 50 % celé populace, patří k této zemi. Tváří tvář této kapitole dějin musíte obdivovat obrovskou vůli a pracovitost místních obyvatel na cestě k lepší budoucnosti.

Zapomenout nesmíme ani na nádherné pláže v Sihanoukville na pobřeží tyrkysového moře. Bílý písek, palmy a teplé moře lákají k odpočinku. A přijde-li vám odpočinek na soukromé pláži nudný, vyražte „tuk-tukem“ na sousední veřejnou pláž s mnoha bary, hospodami a diskotékami. I taková je Kambodža.

Kambodža není jen Angkor Wat. Zážitky s CK Marco Polo Kambodža není jen Angkor Wat. Zážitky s CK Marco Polo Kambodža není jen Angkor Wat. Zážitky s CK Marco Polo Kambodža není jen Angkor Wat. Zážitky s CK Marco Polo Kambodža není jen Angkor Wat. Zážitky s CK Marco Polo Kambodža není jen Angkor Wat. Zážitky s CK Marco Polo

Uprostřed deštného pralesa

Kambodža není jen Angkor Wat. Zážitky s CK Marco Polo Kambodža není jen Angkor Wat. Zážitky s CK Marco PoloKambodža není jen slavný Angkor Wat, ale také nedotčená příroda plná barev a zvuků. A pokud si myslíte, že „ekoturistika“ je nutně synonymem pro nepohodlí, rozvrzanou postel či děravý stan, pak vás přesvědčíme o opaku. „Eko“ v podání kambodžské plovoucí lodge je perfektním spojením nedotčeného deštného pralesa a luxusního ubytování. V našem podání dotek přírody a luxus splývají do jednoho harmonického celku. Dejte přírodě šanci, aby vás obejmula a nechte působit její genius loci na všechny vaše smysly. V chatičkách plovoucích na hladině řeky budete vnímat intenzitu přírody. Zpěv ptáků, šumění džungle a jemné šplouchání vody budou bohatou náhradou za chybějící televizi, rádio a zvonící mobil. Relaxovat lze při posezení na terase, při treku do okolní džungle a hor i v kajaku na hladině řeky. Pronikněte hluboko do duše Kambodži uprostřed jednoho z největších deštných pralesů. Zaposlouchejte se…to se mi líbí, mám zájem o více informací

Zájezd do Kambodži s CK Marco Polo Zájezd do Kambodži s CK Marco Polo Zájezd do Kambodži s CK Marco Polo Zájezd do Kambodži s CK Marco Polo Zájezd do Kambodži s CK Marco Polo Zájezd do Kambodži s CK Marco Polo

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat poznávací zájezd do Kambodži s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd do Kambodži na míru nebo pobytový zájezd. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd do Kambodži i pobytový zájezd připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše poznávací zájezdy do Kambodži i pobytové zájezdy do Kambodži mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování do Kambodži a dovolená v Kambodži tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená v Kambodži a především rodinná dovolená v Kambodži má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená v Kambodži je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Kambodži nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.