Uganda

S CK Marco polo zažijete gorily v Ugandě v luxusu a opravdově S CK Marco polo zažijete gorily v Ugandě v luxusu a opravdověTropický deštný prales Ugandy je jedním z posledních míst, kde žijí horské gorily. Oblast na hranicích s Rwandou je cílem milovníků těchto jedinečným a inteligentních tvorů. V Ugandě jich žije posledních zhruba 300 kusů, což je polovina celosvětové populace. Několik dní strávených v horách při hledání a stopování goril změní váš život. Cesta za horskými gorilami není ani zájezd, ani trek, ani dovolená… spíše to nazveme životní poutí.

Kromě horských goril ve zdejších národních parcích můžete spatřit šimpanze, kočkodany, antilopy, slony, žirafy, lvy, levharty a mnohá další zvířata tak typická pro Afriku. Ve zdejších řekách žijí krokodýli a hroši. Uganda je také skvělým místem na pozorování ptáků. Ve zdejších horách, lesích a pláních jich žije více než 1000 druhů.

Přečtěte si více o Ugandě na portálu novinky.cz

S CK Marco polo zažijete gorily v Ugandě v luxusu a opravdově S CK Marco polo zažijete gorily v Ugandě v luxusu a opravdově S CK Marco polo zažijete gorily v Ugandě v luxusu a opravdově S CK Marco polo zažijete gorily v Ugandě v luxusu a opravdově S CK Marco polo zažijete gorily v Ugandě v luxusu a opravdově S CK Marco polo zažijete gorily v Ugandě v luxusu a opravdově Dovolená v Ugandě s CK Marco Polo Dovolená v Ugandě s CK Marco Polo Dovolená v Ugandě s CK Marco Polo Dovolená v Ugandě s CK Marco Polo Dovolená v Ugandě s CK Marco Polo Dovolená v Ugandě s CK Marco Polo

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat poznávací zájezd do Ugandy za gorilami s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd do Ugandy za gorilami na míru nebo pobytový zájezd. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd do Ugandy za gorilami i pobytový zájezd připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše poznávací zájezdy do Ugandy za gorilami i pobytové zájezdy mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené.

Cestování do Ugandy a dovolená v Ugandě vás zcela jistě překvapí v tom nejlepším slova smyslu. Budou tak plné dobrodružství a relaxace. Zní to nesplnitelně? Dovolená v Ugandě a především safari v Ugandě má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinné safari v Ugandě je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Ugandy nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.

Průvodci a mapy