Spojené Arabské Emiráty

Dubaj - město vzrostlé z písku

CK Marco Polo Dubaj Spojené Arabské Emiráty CK Marco Polo Dubaj Spojené Arabské EmirátyJeště před 30 lety jen málokdo tušil, kde a co Dubaj je. Ještě před 20 lety se všichni smáli smělým plánům na výstavbu a rozvoj kusu „pouště“. A ještě před 10 lety byla Dubaj provinčním centrem s velkými ambicemi. Dnešní Dubaj je supermoderní město s 1 milionem obyvatel. Populace se skládá z více než 80 různých národů a národností, které jsou příkladem náboženské i rasové tolerance. Kde jinde na světě potkáte dívku celou zahalenou v burce kráčející vedle kamarádky v minisukni? V Dubaji rostou ty nejsmělejší developerské projekty světa – nejvyšší budova, umělé ostrovy, lyžařská hala, nejluxusnější hotely, nákupní centra a to všechno mezi množstvím barů, restaurací a zábavních podniků. Dlouhé písečné pláže jsou ideálním místem pro jogging, pro Vaši kondici jsou připraveny ranní projížďky na koních po pláži, příznivci rybaření se mohou pokoušet ulovit žraloka nebo mečouna na otevřeném moři. Vodní lyže, windsurfing, parasailing, potápěčské kurzy (trvají pouhý týden) a další atrakce jsou připraveny pro milovníky vodních sportů. Golfová hřiště v Dubaji jsou známá po celém světě.

Dubaj je čisté, moderní a maximálně bezpečné město. Navštívíte-li Dubaj, určitě nebudete litovat. Nemusí se vám líbit, ale nezůstanete k ní lhostejní.
Obrovskou devizou Dubaje je její poloha pouhých 6 hodin letu a současně na polovině cesty mezi Prahou a Asií či Afrikou. Nemáte-li rádi dlouhé dálkové lety, je přestup a přerušení cesty v Dubaji tím pravým argumentem pro vás.

Podobně jako roste Dubaj se před pár lety začalo rozvíjet a otevírat také hlavní město SAE - Abú Dhabí. Dnešní Abú Dhabí sice ještě nedosahuje lesku a slávy Dubaje, ale přesto stojí za návštěvu. Najdete tu moderní luxusní plážové hotely, Ferrari World s profesionální trenažérem F1 i krásná golfová hřiště. Abú Dhabí nabídne lepší poměr cena - výkon než Dubaj a určitě si pobyt zde užijete.

Ferrari World Abú Dhabí

Ferrari World Abú Dhabí je zážitek pro celou rodinu, CK Marco Polo Ferrari World Abú Dhabí je zážitek pro celou rodinu, CK Marco PoloV Abú Dhabí, hned vedle závodního okruhu pro Formule 1 Yas Marina, leží největší zábavní park Ferrari na světě. Na rozloze 200.000 m2 tu zažijete pocity pilota F1, projedete se na nejrychlejší horské dráze na světě se zrychlením 0 – 250 km/h za 5 sek, vyzkoušíte profesionální trenažér F1 Ferrari nebo se necháte vystřelit do výšky 62 m s výhledem na Abú Dhabí. Park však není určen jen pro nadšence rychlosti, adrenalinu a značky Ferrari, ale především pro celé rodiny. Spoustu zábavy tu zažijí děti. Právě pro děti je připraveno na 20 atrakcí. Každá má něco společného s historií a duchem značky Ferrari. Ve Ferrari World prožijete celý den plný zážitků. to se mi líbí, mám zájem o více informací

Zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo Zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo Zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo Zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo Zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo Zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo Zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo Zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo Zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo Zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo Zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo Zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo

Dovolená s CK Marco Polo do SAE (Dubaje, Abú Dhabí) znamená, že vždy přemýšlíme o detailech, které rozhodují o spokojenosti našich klientů. Můžete cestovat na individuální zájezd na míru do Dubaje nebo Abú Dhabí nebo připravíme zájezd v malé skupince s českým průvodcem, vždy ale přemýšlíme za vás a o vašich přáních. A není důležité, zda se jedná o pobytový zájezd do Dubaje nebo poznávací zájezd do Spojených Arabských Emirátů. Poznávací zájezd do Dubaje a Abú Dhabí s CK Marco Polo vám představí Spojené Arabské Emiráty z různých úhlů pohledů, ubytování je zajištěno v ověřených hotelech a součástí ceny zájezdu do Dubaje a Abú Dhabí jsou i pečlivě plánované zážitky. Poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do Dubaje a Abú Dhabí pořádáme již více než 20 let. Zájezdy do Spojených Arabských Emirátů (Dubaje, Abú Dhabí) patří do stálice nabídky zájezdů CK Marco Polo.

Cestování do Dubaje a Abú Dhabí (dovolená ve Spojených Arabských Emirátech) mohou mít víc cílů: pobytovou plážovou dovolenou u moře, golf nebo i cestu za dobrodružstvím do pouště v Dubaji. Dovolená v SAE však vždy musí být plná odpočinku, relaxace, poznávání kultur a klidu. Dovolená v Dubaji nebo Abú Dhabí, ať je to kombinovaná poznávací dovolená do SAE či čistě pobytová rodinná dovolená, má přísná pravidla pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi jako SAE (Spojené Arabské Emiráty) má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit pečlivou přípravou zájezdu a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do SAE nebo rodinné dovolené do jiných exotických zemí. Jsme specialisté na individuální dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.

Průvodci a mapy