Thajsko

Dovolená v Thajskku s CK Marco Polo Dovolená v Thajskku s CK Marco PoloThajsko je země úsměvů, nádherných historických památek, bělostných pláží, tisíce ostrůvků, výborné kuchyně, krásných hor a džunglí. O Thajsku bylo už napsáno stovky stran, které tuto zemi představují ze všech pohledů - jako ráj, ale také i jako peklo. Pokud do země cestujete jako dychtivý turista, opravdu tu ráj naleznete. Thajsko totiž opravdu nabízí vše, a pokud máte oči otevřené a nejste typičtí plážoví povaleči, nemůže vás země zklamat.

Thajsko je zemí exotickou, a to v plném slova smyslu. Příroda, památky, kuchyně, lidé, způsob života a přemýšlení, ale hlavně náboženství. Z toho všeho dokáže Thajsko namixovat výborný koktejl, který je téměř kouzelný. Po jeho požití totiž alespoň na chvíli dokážete zapomenout na vaše běžné problémy doma, a pokud je Thajsko první exotickou zemí, kam cestujete, mnohdy bude pro vás koktejl opravdu silný. Samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Ale aby nedošlo k mýlce, i když do Thajska pocestujete po desáté, vždy budete mít co objevovat a vždy vás něco překvapí.

CK Marco Polo a Thajsko je kouzelná kombinace. CK Marco Polo a Thajsko je kouzelná kombinace. CK Marco Polo a Thajsko je kouzelná kombinace. CK Marco Polo a Thajsko je kouzelná kombinace. CK Marco Polo a Thajsko je kouzelná kombinace. CK Marco Polo a Thajsko je kouzelná kombinace. Dovolená v Thajsku s CK Marco Polo Dovolená v Thajsku s CK Marco Polo Dovolená v Thajsku s CK Marco Polo Dovolená v Thajsku s CK Marco Polo Dovolená v Thajsku s CK Marco Polo Dovolená v Thajsku s CK Marco Polo

Během jedné cesty není v lidských silách projet celé Thajsko. Většina návštěvníků na své první dovolené navštíví Bangkok, Chiang Mai a Chiang Rai, Sukhothai, Ayutthayu, plovoucí trh Damnoen Saduak nebo oblast Zlatého trojúhelníku. A byl by opravdu hřích nezalenošit si alespoň pár dní na některé z krásných thajských pláží. Ti, kteří si chtějí u moře od lidí odpočinout, by měli zvolit některý z tisíců ostrůvků. V tomto směru jsou favoritem asi ostrovy Koh Samui, Phi Phi, Phuket nebo Samet. Výběr je však mnohem širší.

Mnoho lidí se do Thajska zamilovalo pro jeho jedinečnost, vůni, pohostinnost, tajuplnost a atmosféru. Thajsko je nepopsatelné na papíře, nepostižitelné ve slovech. Mnoho lidí se po návštěvě Thajska rozhodlo změnit. Chce to jistě kus odvahy. Ale klid a mír, který jim do duše přinesla pravidla buddhismu, a s tím spojená změna životního stylu, je nezaplatitelný.

CK Marco Polo a Thajsko je kouzelná kombinace. CK Marco Polo a Thajsko je kouzelná kombinace. CK Marco Polo a Thajsko je kouzelná kombinace. CK Marco Polo a Thajsko je kouzelná kombinace. CK Marco Polo a Thajsko je kouzelná kombinace. CK Marco Polo a Thajsko je kouzelná kombinace. Zájezd do Thajska s CK Marco Polo Zájezd do Thajska s CK Marco Polo Zájezd do Thajska s CK Marco Polo Zájezd do Thajska s CK Marco Polo Zájezd do Thajska s CK Marco Polo Zájezd do Thajska s CK Marco Polo

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat poznávací zájezd do Thajska s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd do Thajska na míru nebo pobytový zájezd do Thajska. Pro svoji dovolenou zvolte zájezd s pobytemv Bangkoku, ostrov Koh Samui, ostrov Phuket, ostrov Kao Lak, ostrov Phi Phi či Krabi. Vždy vás bude čekat moře zábavy. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd do Thajska i pobytový zájezd do Thajska připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše poznávací zájezdy do Thajska i pobytové zájezdy mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené. Thajsko je exotika za rozumnou cenu.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování a dovolená do Thajska tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená a především rodinná dovolená v Thajsku má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená v Thajsku je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v Thajsku má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené nebo rodinné dovolené do Thajska a obecně do exotických zemí. Severní Thajsko a jeho kouzelná města Chiang Mai a Chiang Rai vás překvapít svojí atmosférou, zatímco Bangkok probudí veškeré vaše emoce do velkého tance. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.