Švédsko

Aktivní dovolená ve Švédsku s CK Marco Polo Aktivní dovolená ve Švédsku s CK Marco PoloChcete zažít exotickou dovolenou a necestovat daleko? Švédsko může být odpovědí. Severská země neláká početné a velké skupiny cestovatelů a přitom má tolik co nabídnout. Léto je sice krátké, ale příjemně slunečné, bílé noci u severního polárního kruhu patří k velmi exotické Evropě a mnoho zážitků spojených s přírodou udělají z vaší, a třeba i rodinné, dovolené nezapomenutelný čas. Máte chuť strávit noc v ledovém hotelu? Nebo noc v chatičce ve tvaru UFO či ptačího hnízda? Vyzkoušejte si nevšední ubytování a zážitky v srdci švédského Laponska. Součástí zážitků je i volný pobyt v Národním parku Abisko.

Švédskem na kole i pěšky

CK Marco Polo Švédsko kolo CK Marco Polo Švédsko koloPoznejte nedotčené přírodní scenérie Stockholmského souostroví. Víte, že okolo Stockholmu je na 24.000 ostrůvků? Čekají jen na vaše objevení. Poznáte poklidnou atmosféru nedotčené přírody. Na kole projedete národní park, uvidíte liduprázdné pláže a navštívíte okouzlující vesničky na ostrůvcích. Ostrovy jsou propojené mosty do fascinujícího systému cest. Dáte si piknik na pláži, kdy vás ruší jen poletující ptáci. Jednoduše opustíte stres města a necháte daleko za sebou uspěchané životní tempo. Splynete s přírodou.to se mi líbí, mám zájem o více informací

Zájezd do Švédska s CK Marco Polo Zájezd do Švédska s CK Marco Polo Zájezd do Švédska s CK Marco Polo Zájezd do Švédska s CK Marco Polo Zájezd do Švédska s CK Marco Polo Zájezd do Švédska s CK Marco Polo Zájezd do Švédska s CK Marco Polo Zájezd do Švédska s CK Marco Polo Zájezd do Švédska s CK Marco Polo Zájezd do Švédska s CK Marco Polo Zájezd do Švédska s CK Marco Polo Zájezd do Švédska s CK Marco Polo

Dovolená s CK Marco Polo znamená, že vždy přemýšlíme o detailech, které rozhodují o spokojenosti našich klientů. Můžete cestovat na individuální zájezd do Švédska na míru nebo připravíme zájezd do Švédska v malé skupince s českým průvodcem, vždy ale přemýšlíme za vás a o vašich přáních. A není důležité, zda se jedná o pobytový zájezd do Švédska nebo poznávací zájezd do Švédska. Poznávací zájezd do Švédska s CK Marco Polo vám představí Švédsko z různých úhlů pohledů, ubytování je zajištěno v ověřených hotelech a součástí ceny zájezdu jsou i pečlivě plánované zážitky. Poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do Švédska pořádáme již mnoho let. Poznejte Švédsko na kole na zájezdu s CK Marco Polo. Není to tip na dovolenou?

Švédsko je země jako stvořená pro aktivní trávení volného času. Švédsko zve k poznávání nedotčené přírody, trekům, vyjížďkám na kole či bílým nocím na severu Švédska a ve švédské části Laponska. Dovolená ve Švédsku je o relaxaci, poznávání přírody, klidu a souznění s přírodou. Dovolená ve Švédsku v letních měsících je překvapivě příjemná - dlouhé až nekonečné dny, teplé počasí a příjemné klima. Dovolená nejen v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit pečlivou přípravou zájezdu a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Švédska nebo dovolené s golfem. Jsme specialisté na individuální dovolenou na míru, tedy dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.