Zimbabwe

CK Marco Polo Zimbabwe Viktoriiny vodopády CK Marco Polo Zimbabwe Viktoriiny vodopádyZimbabwe, dříve Jižní Rhodesie, je nádherná země, která stojí za pozornost. Zimbabwe nabízí v mnoha ohledech více než okolní země. Jen zde můžete na jednom území pozorovat historický vývoj od prvních afrických státních útvarů (Velké Zimbabwe), přes koloniální éru až po dnešní státní zřízení. Možná se po její návštěvě trochu upraví váš názor na fungování Afriky, protože nic není černobílé a osobní zkušenost vám rozšíří úhel pohledu, který je ovlivněn naší evropskou zkušeností a hlavně neinformovaností.

Bezesporu nejznámější atrakcí Zimbabwe jsou Viktoriiny vodopády - nádherná přírodní scenerie. Všudypřítomná voda, na kterou už z dálky upozorňuje obrovský mlžný mrak, promočí každou část Vašeho těla, a to i když budete sebelépe zakryti pláštěnkou. Procházka kolem vodopádů je nádherný a nezapomenutelný zážitek, který se vám vryje do mysli na zbytek vašeho života. Kromě procházky podél vodopádů „Vic Falls“ nabízí další adrenalinové zážitky jako je bungee jumping z mostu přes řeku Zambezi nebo rafting na řece plné hrochů. Víte, že tato roztomilá zvířata, líně se povalující ve vodě, jsou nejnebezpečnějšími savci v Africe? A co třeba safari v neznámé rezervaci Hwange?

Přečtěte si více o Viktoriiných vodopádech na portálu novinky.cz.to se mi líbí, mám zájem o více informací

Vrtulníkem nad Vic Falls

CK Marco Polo Zimbabwe Viktoriiny vodopády CK Marco Polo Zimbabwe Viktoriiny vodopádyViktoriiny vodopády, Victoria Falls nebo jednoduše Vic Falls – ať je nazveme jakkoliv, tak jejich návštěva je sama o sobě nádherným zážitkem. Jejich majestátnost, dunivá síla, nekonečná šířka řeky Zambezi i vodní tříšť viditelná už z letadla z nich dělají jednu z nejkrásnějších přírodních scenérií světa. Zaslouženě je řadíme mezi sedm přírodních divů.
Šířka vodopádů je až 1.800 m. Voda padá dolů z útesu do kaňonu úzkého 130 m a hlubokého 140 m. Tyto vodopády jsou považovány za jedny z největších vodopádů světa. A proto je pohled z výšky jediný, který vám ukáže celou jejich skutečnou velikost a rozměr. Let vrtulníkem nad vodopády spadá do zážitků, které si nesmíte nechat ujít.to se mi líbí, mám zájem o více informací

Zájezd do Zimbabwe a na Viktoriiny vodopády Zájezd do Zimbabwe a na Viktoriiny vodopády Zájezd do Zimbabwe a na Viktoriiny vodopády Zájezd do Zimbabwe a na Viktoriiny vodopády Zájezd do Zimbabwe a na Viktoriiny vodopády Zájezd do Zimbabwe a na Viktoriiny vodopády

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat poznávací zájezd do Zimbabwe s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd do Zimbabwe na míru nebo pobytový zájezd. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd do Zimbabwe i pobytový zájezd do Zimbabwe připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše poznávací zájezdy do Zimbabwe i pobytové zájezdy mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené. Zájezd do Zimbabwe nabídne spoustu aktivit - Viktoriiny vodopády jsou jen jednou z nich, co let vrtulníkem na Viktoriinými vodopády, bungee z mostu u Viktoriiných vodopádů, procházka se lvy, vyjížďka na slonech, golf a mnoho dalšího. Zájezd na Viktoriiny vodopády v Zimbabwe může být dovoleno snů.

Cestování do Zimbabwe a dovolená v Zimbabwe tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená v Zimbabwe a především rodinná dovolená v Zimbabwe má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená v Zimbabwe je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Zimbabwe nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.