Vietnam

CK Marco Polo Int Vietnam CK Marco Polo Int VietnamVietnam je země, která prochází velmi rychlým vývojem, a kterou je dobré navštívit právě v této době, dříve než bude pohlcena masovou turistikou. Ve Vietnamu nalezne každý cestovatel to, co hledá – dlouhou historii, jedinečné památky, hory, přírodní rezervace a v neposlední řadě krásné písčité pláže, které lákají k odpočinku i aktivitám. Pláže si můžete užít v kombinaci s poznávací cestou nebo můžete do Vietnamu letět cíleně za odpočinkem k moři. Vietnam je vhodný jak pro páry hledající romantická zákoutí, jednotlivce i rodiny s dětmi. Půjčte si motorku a poznejte město pohledem "Vietnamce". Velkou výhodou Vietnamu je dlouhá sezona. Do této země můžete vycestovat v kterémkoliv ročním období, protože zde není žádná dobrá ani špatná sezona. Když v jednom z regionů prší, je zima či naopak dusné horko, vždy se najde oblast, kde je slunečné a příjemné počasí.

Zavítejte do hlavních metropolí Hanoj a Saigon, navštívíte krásnou dračí zátoku Halong Bay, poznejte srdce delty Mekongu a v neposlední řadě nemůžete minout krásná historická města, jako jsou Hue či Hoi An. Chcete-li objevit kouzlo vietnamských hor, doporučujeme krátkou návštěvu oblasti Sapa, kde se budete moci setkat s místními horskými kmeny. Naopak pro ty z Vás, kteří vyhledáváte klid a romantiku, doporučujeme pobyt na ostrově Phu Quoc, kde bude o Vaši klidnou dovolenou zcela postaráno.

Vietnam je kouzelnou a málo objevenou destinací pro každého. Nebojte se a vydejte se s námi objevit tajemství této překrásné země, nebudete litovat.

Halong Bay - tajemná zátoka

CK Marco Polo zájezd Vietnam Halong Bay CK Marco Polo zájezd Vietnam Halong BayHalong Bay – je-li něco z přírodních krás Vietnamu typické, pak je to mystický, tajemný a romantický Halong Bay. Je to místo, kde z klidného průzračně čistého moře vystupuje tisíce ostrovů a ostrůvků jako kolmé pískovcové věže porostlé bujnou vegetací. Je to malý zázrak přírody. Proplouvejte mezi nimi nebo si jen lehněte na některou z okolních pláží. Halong Bay je nekonečně bohatá škála ekosystémů od korálových útesů, sladkovodních jezírek, močálů, mangovníkových lesů až po písečné pláže a jeskyně s podzemními jezery. Kouzlo tohoto místa lze jen velmi těžko popsat slovy.
Naloďte se s námi na starobylou dřevěnou loď (repliku starodávného parníku z koloniální éry), na které strávíte dva dny (1 noc). Halong Bay se sestává z 3000 malých ostrůvků. Během plavby uvidíte nejkrásnější scénická místa – Yen Ngua, Noc Coc Mountains, navštívíte plovoucí rybářskou vesnici, posedíte na horní vyhlídkové palubě nebo si užijete masáž s výhledem na zátoku Halong. Pro zábavu jsou připravené kajaky, na kterých můžete prozkoumat okolí. Na lodi přespíte v luxusně zařízených kajutách s nádechem koloniální Indočíny. Plavba je úžasný zážitek, který je kontrastem proti živé a hlučné pevnině. Zpomalíte tempo a budete vstřebávat tajemnou a charismatickou atmosféru místa. Současně vám strávená noc na lodi umožní poznat ta nejkrásnější místa zátoky, na které při dvouhodinové odpolední plavbě není čas. Noc na lodi bude jedním z vašich nejsilnějších zážitků.
to se mi líbí, mám zájem o více informací

Fusion Maia 5* - all inclusive wellness a spa

CK Marco Polo Int Vietnam Fusion Maia hotel CK Marco Polo Int Vietnam Fusion Maia hotelFusion znamená prolnutí, splynutí, propojení. A to je také koncept hotelu Fusion Maia 5*, kde splývá pobyt v luxusním rezortu se zdravým životním stylem, skvělým jídlem a all inclusive wellness službami do jednoho harmonického celku. To všechno je obaleno překrásnou pláží, rozlehlou zahradou a báječně poklidnou atmosférou pod tropickým sluncem. Nechte na sebe působit mořský vánek při některé z masáží.
Hotel Fusion Maia 5* je jedinečný svým programem ALL INCLUSIVE spa a wellness. Lázeňské služby jsou součástí ceny za ubytování. Místní welness a spa centrum je největší ve středním Vietnamu a kvalitou se řadí na špičku. Pochutnejte si na snídani, kterou vám připraví kdykoliv a kdekoliv v rezortu. Masáže, relax, pláž… to není jen dovolená, to je životní styl.to se mi líbí, mám zájem o více informací

Zájezd do Vietnamu s CK Marco Polo Zájezd do Vietnamu s CK Marco Polo Zájezd do Vietnamu s CK Marco Polo Zájezd do Vietnamu s CK Marco Polo Zájezd do Vietnamu s CK Marco Polo Zájezd do Vietnamu s CK Marco Polo Zájezd do Vietnamu s CK Marco Polo Zájezd do Vietnamu s CK Marco Polo Zájezd do Vietnamu s CK Marco Polo Zájezd do Vietnamu s CK Marco Polo Zájezd do Vietnamu s CK Marco Polo Zájezd do Vietnamu s CK Marco Polo

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat poznávací zájezd do Vietnamu s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd do Vietnamu na míru nebo pobytový zájezd do Vietnamu. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd do Vietnamu i pobytový zájezd do Vietnamu připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše poznávací zájezdy do Vietnamu i pobytové zájezdy do Vietnamu mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené.

Vietnam je země jako stvořená pro aktivní trávení volného času, hraní golfu stejně tak pro lenošení na plážích. Vietnam zve k poznávání historie, trekům, vyjížďkám na kole či relaxaci na nekonečných písčitých plážích. Dovolená ve Vietnamu je o relaxaci, poznávání přírody a historie. Dovolená ve Vietnamu i rodinná dovolená ve Vietnamu vás okouzlí. Dovolená nejen v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit pečlivou přípravou zájezdu a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Vietnamu nebo dovolené s golfem. Jsme specialisté na individuální dovolenou na míru, tedy dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.

Průvodci a mapy