Seychely

CK Marco Polo a Seychely CK Marco Polo a SeychelySeychely - už samotné jméno vyvolává představu tropického ráje. Ale ani při nejlepší vůli si nedokážete představit krásu těchto ostrovů, které se rozprostírají v Indickém oceánu na ploše cca 400 000 km2, jen 4° pod rovníkem. Přestože jsou nyní pohodlně dosažitelné letadlem, přetrvává zde stále ještě plno záhad a tajemství. Například - jsou snad pozůstatkem dávného kontinentu, který spojoval Afriku s Asií? Je pověstná přírodní rezervace Vallée de Mai na Praslinu s největšími kokosovými ořechy "Coco de mer" oním biblickým rájem, jak se domnívali první objevitelé Seychel?

Jedno je jisté - na ostrovech najdete tolik exotické fauny a flory, jako snad nikde jinde na zemi. Seychely jsou ideálním místem pro romantickou dovolenou. Najdete zde kilometry dlouhé pláže s korálovým bílým pískem, průzračně čisté, tyrkysově zbarvené moře, lesy, palmové háje i vzácné papoušky Black parrot. Pláže obklopují každý ostrov jako obrovský náhrdelník, přerušovaný balvany a skalisky z červenočerné žuly - spolehlivé poznávací znamení zdejšího pobřeží. Nebojte se prozkoumat Seychely a jejich ostrovy jako La Digue, Praslin, Denis, Desroches nebo největší z nich Mahé.

Přečtěte si o Seychelech více na portálu novinky.cz.

Romantická luxusní dovolená na Seychelech s CK Marco Polo Romantická luxusní dovolená na Seychelech s CK Marco Polo Romantická luxusní dovolená na Seychelech s CK Marco Polo Romantická luxusní dovolená na Seychelech s CK Marco Polo Romantická luxusní dovolená na Seychelech s CK Marco Polo Romantická luxusní dovolená na Seychelech s CK Marco Polo Romantická luxusní dovolená na Seychelech s CK Marco Polo Romantická luxusní dovolená na Seychelech s CK Marco Polo Romantická luxusní dovolená na Seychelech s CK Marco Polo Romantická luxusní dovolená na Seychelech s CK Marco Polo Romantická luxusní dovolená na Seychelech s CK Marco Polo Romantická luxusní dovolená na Seychelech s CK Marco Polo

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat zájezd s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd na Seychely na míru nebo pobytový zájezd na Seychely. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd na Seychely i pobytový zájezd na Seychely připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše zájezdy na Seychely i pobytové zájezdy na Seychely mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené. Seychely zosobňují představu tropického ráje a romantická dovolená na Seychelách si zaslouží patřičnou péči.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování a dovolená na Seychely tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená a především rodinná dovolená na Seychely má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená na Seychely je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená na Seychely má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené nebo rodinné dovolené na Seychely a obecně do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.