Filipíny

CK Marco Polo Filipíny CK Marco Polo FilipínyFilipíny, největší křesťanská země Jihovýchodní Asie, se rozkládají na 7.107 ostrovech, z nichž pouze 700 je obyvatelných. Území o rozloze zhruba 300.000 km2 leží mezi Jihočínským a Filipínským mořem, 1.500 km východně od Vietnamu. Díky své historii se zde, kromě místního jazyku tagalog (filipínština), snadno domluvíte anglicky.

Filipíny jsou skrytou perlou Jihovýchodní Asie, kam nepronikla masová turistika. Najdete zde průzračně čisté moře, prázdné pohádkové pláže olemované palmami, kvalitní hotely. V neposlední řadě Filipíny poodhalí svým hostů skrytá místa, která jinde na světě nenajdete – filipínské rýžové terasy jsou považované za osmý div světa, Sagada – historické skalní pohřebiště, aktivní sopka Mayon, tarsier – nejmenší opička na světě nebo přenádherné pláže ostrova Boracay – často se řadí mezi nejkrásnější pláže světa. To vše je zabaleno v úsměvech Filipínců, kteří jsou jedni z nejpřátelštějších a nejusměvavějších lidí na světě.

Filipíny jsou perlou Asii - krásné pláže, Sagada, Boracay, Palawan... to vše zažijete s CK Marco Polo Filipíny jsou perlou Asii - krásné pláže, Sagada, Boracay, Palawan... to vše zažijete s CK Marco Polo Filipíny jsou perlou Asii - krásné pláže, Sagada, Boracay, Palawan... to vše zažijete s CK Marco Polo Filipíny jsou perlou Asii - krásné pláže, Sagada, Boracay, Palawan... to vše zažijete s CK Marco Polo Filipíny jsou perlou Asii - krásné pláže, Sagada, Boracay, Palawan... to vše zažijete s CK Marco Polo Filipíny jsou perlou Asii - krásné pláže, Sagada, Boracay, Palawan... to vše zažijete s CK Marco Polo Filipíny jsou perlou Asii - krásné pláže, Sagada, Boracay, Palawan... to vše zažijete s CK Marco Polo Filipíny jsou perlou Asii - krásné pláže, Sagada, Boracay, Palawan... to vše zažijete s CK Marco Polo Filipíny jsou perlou Asii - krásné pláže, Sagada, Boracay, Palawan... to vše zažijete s CK Marco Polo Filipíny jsou perlou Asii - krásné pláže, Sagada, Boracay, Palawan... to vše zažijete s CK Marco Polo Filipíny jsou perlou Asii - krásné pláže, Sagada, Boracay, Palawan... to vše zažijete s CK Marco Polo Filipíny jsou perlou Asii - krásné pláže, Sagada, Boracay, Palawan... to vše zažijete s CK Marco Polo

Dovolená s CK Marco Polo je vaše jistota, že zvažujeme každý malý detail vašeho zájezdu. Jsou to právě detaily, které rozhodují o vaší spokojenosti po návratu z dovolené. Není důležité, zda cestujete na individuální zájezd na míru nebo trávíte dovolenou s českým průvodcem v malé skupince. Vždy při přípravě dovolené přemýšlíme za vás a o vašich přáních. Poznávací zájezd na Filipíny (a nejen na Filipíny) s naší cestovní kanceláří vám představí Filipíny z rozličných úhlů pohledů, ubytování vždy zajišťujeme v ověřených kvalitních hotelech a součástí ceny vašeho zájezdu jsou i pečlivě plánované zážitky. Nikdy u nás neslyšíte termíny jako "hotel turistické kategorie" a nikdy se nezdráháme vás informovat o leteckém spojení, které je součástí zájezdů. Poznávací zájezdy i pobytové zájezdy na Filipíny pořádáme již více než 20 let.