Peru

CK Marco Polo a Peru - Cusco, Machu Pichu a mnohem víc CK Marco Polo a Peru - Cusco, Machu Pichu a mnohem vícPeru je fascinující země a zájezdy do Peru naší velkou láskou. Je to země s magickou historií a nejasnou budoucností. Cestování po Peru donutí každého přemýšlet zase trochu jinak a cestování zde každého návštěvníka obohatí. Peru má mnoho tváří a bezostyšně ukazuje, jak propastná je hranice mezi chudobou a bohatstvím a jak málo stačí k tomu, aby člověk přežil.

Druhé jméno země je „Země Inků“, země slavného národa, který zničila chamtivost Evropanů. Ať už navštívíte jakoukoliv inckou památku, budete s úžasem a pokorou hledět na stavby, jejichž vybudování by možná dělalo problémy i dnešní technice. A hlavou Vám proběhne myšlenka, kde by tento národ byl dnes, když jim před několika stovkami let nedělalo problémy stavět tyto monumentální stavby, číst z hvězd a možná i létat.
I když navštívíte jen největší turistické atrakce jako je nezapomenutelné Machu Picchu, tajuplné jezero Titicaca, obrazce v poušti Nazca, slavné město Cuzco nebo Arequipu, zanechá Peru ve Vaší duši nesmazatelnou stopu. A co teprve, když se rozhodnete navštívit odlehlejší oblasti země, místa, kde kdysi žily národy a civilizace mnohem starší než byli Inkové, místa kde dnes žijí kmeny bez jakéhokoliv zásahu civilizace, místa kde budete jen Vy, ticho a zasněžené vrcholky vysoké šest tisíc metrů, místa kde se na dřevěném voru, plujícím po líné řece, dostanete do samého srdce divokého deštného pralesa se všemi jeho krásami a nebezpečím a kde je řeka jediným možným způsobem dopravy nebo místa, kde se od obzoru k obzoru rozkládá na první pohled mrtvá poušť. Tohle všechno je Peru.

Máme Peru rádi a věříme, že na našich zájezdech je to poznat nejen na povrchu ve správně připraveném itineráři cesty, pořadí atrakcí, dostatečnou aklimatizací, ale také a především v přístupu našich průvodců, jejich znalostech, respektu k místním obyvatelům a způsobu výkladu a podávání informací.

Je to země krásná, ale drsná. Mnoho návštěvníků si díky neúprosnému klimatu při její návštěvě sáhne na dno svých fyzických sil. Ale i to je Peru. Stejně tak jako tisíce druhů ptáků, od kolibříků po obrovské andské kondory, bujaré festivaly a oslavy, barevné trhy s čímkoliv na co si vzpomenete, obyvatelé ustrojení do překrásných krojů, rozlehlé Antiplano, kde se lidé i přes neutěšené životní podmínky usmívají, zemědělské terasy, chudinská předměstí velkých měst, koloniální stavby a kostely jako pozůstatky na španělské dobyvatele, moderní nákupní centra nebo Tichý oceán omývající západní část země. To vše může být součástí vašeho poznávacího zájezdu do Peru.

CK Marco Polo jsou zájezdy do Peru plné zážitků. Peru máme rádi a je to na zájezdech poznat. CK Marco Polo jsou zájezdy do Peru plné zážitků. Peru máme rádi a je to na zájezdech poznat. CK Marco Polo jsou zájezdy do Peru plné zážitků. Peru máme rádi a je to na zájezdech poznat. CK Marco Polo jsou zájezdy do Peru plné zážitků. Peru máme rádi a je to na zájezdech poznat. CK Marco Polo a Peru - Cusco, Machu Pichu a mnohem víc CK Marco Polo a Peru - Cusco, Machu Pichu a mnohem víc

Noc na Machu Picchu

Noc na Machu Picchu s CK Marco Polo. Noc na Machu Picchu s CK Marco Polo.Když stojíte uprostřed této dokonalosti, napadá vás tisíc otázek, na které neexistují odpovědi. S jistotou se dá tvrdit, že Machu Picchu je jedním z nejzáhadnějších míst na zemi. Odpověď neexistuje ani na otázku, proč a jakým způsobem toto město zaniklo. Španěly vyhlazeno být nemohlo, protože ho ani neobjevili. Jedna teorie se přiklání k tomu, že město bylo dobyto a vyvražděno jiným inckým kmenem, jiná teorie tvrdí, že město postihl hladomor. Jedna z nalezených ženských koster vykazovala příznaky syfilisu a je nepravděpodobné, že by na tom tak tato žena byla sama. Najděte si odpovědi během noci strávené u Machu Picchu. Zažijete západ i východ slunce nad tímto majestátním městem neobtěžováni masami turistů. Nafoťte si Machu Picchu bez lidí – jen vy, město a občas nějaká lama. Když večer všichni turisté sejdou dolů, aby odjeli do města, vy zůstáváte a máte vrcholek sami pro sebe. to se mi líbí, mám zájem o více informací

K Machu Picchu stylově luxusním vlakem

Luxusním vlakem k Machu Picchu s CK Marco Polo Luxusním vlakem k Machu Picchu s CK Marco PoloObklopeni panoramatickým oknem sedíte v pohodlných křeslech a vlak pomalu projíždí peruánskou krajinou směrem k mystickému Machu Picchu. Z okna se nabízejí přírodní scenérie, panoramata okolních hor a nekonečné možnosti pro fotografování. V luxusním vlaku cítíte atmosféru místa a díky proskleným stěnám je každý cestovatel součástí okolní přírody. Na palubě vlaku je vám věnována náležitá pozornost a služby odpovídající luxusní restauraci. Vlak vás poveze se třemi zastávkami až k Machu Picchu – Cusco (Poroy), Sacred Valley (Ollantaytambo) a Sacred Valley (Urubamba); nebo obráceně. Cesta vlaku trvá cca 3-4 hodiny naplněných zážitky.
to se mi líbí, mám zájem o více informací

Poznávací zájezd do Peru s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Peru s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Peru s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Peru s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Peru s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Peru s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Peru s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Peru s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Peru s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Peru s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Peru s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Peru s CK Marco Polo

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat poznávací zájezd do Peru s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd do Peru na míru nebo pobytový zájezd. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd do Peru i pobytový zájezd připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše poznávací zájezdy do Peru i pobytové zájezdy mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené. Dovolená v Peru se stane životním cestovatelským zážitek a to ne jen díky památkám jako Machu Picchu, Cusco, jezero Titicaca či kaňon Colca.

Cestování do Peru a dovolená v Peru tak musí být plné odpočinku, relaxace, poznávání kultur a klidu. Navštivte místa jako Machu Picchu, kaňon Colca, jezero Titicaca nebo slavné Cusco. Dovolená v Peru a především poznávací dovolená v Peru má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Peru nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na individuální dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.