Panama

Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvkyPanama leží v nejužším místě Střední Ameriky vmačknutá mezi Tichý oceán a Karibské moře. Velkou část území zabírají nížiny, které se na západě zvedají do poměrně vysokých horských masívů. Podnebí je tropické, vlhké a celoročně stálé. Při pobřeží Panamy se rozkládá mnoho menších i větších ostrůvků jako stvořených pro romantickou dovolenou – tropické pralesy, bohatá příroda a pláže podél oceánu. Skoro třetinu území Panamy tvoří chráněný deštný prales.

Kromě hlavního města Panama City žádný návštěvník nemine slavný Panamský průplav. Tato jedinečná kaskáda propojených jezer je divem moderní architektury propojující Atlantik a Tichý oceán. A pokud do Panamy zavítáte v době karnevalů, budete mít o zábavu postaráno až do rána. Barvy, zpět a tanec jsou pro místní obyvatele radostí a přirozenou součástí života.

Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky Panama s CK Marco Polo je Panamský průplav i romantické pláže a ostrůvky

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat poznávací zájezd do Panamy s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd do Panamy na míru nebo pobytový zájezd. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd do Panamy i pobytový zájezd do Panamy připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše poznávací zájezdy do Panamy i pobytové zájezdy do Panamy mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené. Panama s CK Marco Polo není jen Panamský průplav.