Nový Zéland

Cesta na Nový Zéland s Marco Polo Cesta na Nový Zéland s Marco PoloPůvodní maorští obyvatelé Nový Zéland nazývají Aotearoa. V jejich jazyce to znamená Země dlouhého bílého oblaku.

Nádherná krajina Nového Zélandu se v posledních letech proslavila především díky natáčení Tolkienovy trilogie Pán prstenů. Rozmanitost krajiny je ohromující. Naleznete zde podzemní jeskyně, ledovcová údolí, termální prameny, dravé řeky, nebo černý vulkanický písek. Za zmínku také jistě stojí zlaté pláže, zelené stepi, rozlehlé buše a dokonce i ledovce. Severní ostrov má na svém území několik činných sopek a také nepřeberné množství termálních pramenů a jezírek s léčivými účinky.

Díky poloze ostrova, kde se po tisíciletí vyvíjela naprosto jedinečná fauna a flora, je nyní možné obdivovat zcela unikátní druhy živočichů i rostlin, které v jiných částech světa známe snad jen ze ZOO, například pták kiwi, pták moa nebo kakapo. Nový Zéland je také velmi atraktivní pro milovníky adrenalinových sportů např. rafting, jízda na kajaku, bungee dumping, potápění, jachting atd. Původní Maorské kmenové umění, které není nikde jinde na světě, naopak láká milovníky historie.

Cesta na Nový Zéland s Marco Polo Cesta na Nový Zéland s Marco Polo Cesta na Nový Zéland s Marco Polo Cesta na Nový Zéland s Marco Polo Cesta na Nový Zéland s Marco Polo Cesta na Nový Zéland s Marco Polo

Dovolená na Novém Zélandu, a nejen na Novém Zélandu, s CK Marco Polo znamená, že vždy přemýšlíme o detailech, které rozhodují o spokojenosti našich klientů. Můžete cestovat na Nový Zéland na individuální zájezd na míru nebo připravíme zájezd na Nový Zéland v malé skupince s českým průvodcem, vždy ale přemýšlíme za vás a o vašich přáních. A není důležité, zda se jedná o pobytový zájezd na Nový Zéland nebo poznávací zájezd na Nový Zéland. Poznávací zájezd na Nový Zéland s CK Marco Polo vám představí Nový Zéland z různých úhlů pohledů, ubytování je zajištěno v ověřených hotelech a součástí ceny zájezdu jsou i pečlivě plánované zážitky. Poznávací zájezdy i pobytové zájezdy na Nový Zéland pořádáme již více než 20 let.