Namibie

CK Marco Polo Namibie CK Marco Polo NamibieKdybychom Namibii měli charakterizovat jedním slovem, nejvýstižnější by asi bylo označení „země kontrastů“. Vždyť kde jinde najdete nejsušší poušť světa a zároveň jezera osídlená neuvěřitelným množstvím vodních ptáků? Kde jinde uvidíte lišejníky žijící jen z vláhy, kterou přináší mlha, a zároveň bohatou subtropickou vegetaci? V Namibii najdete moderní města a na druhé straně pustou divočinu obývanou primitivními kmeny. Namibie má bohatou historii, vždyť je to země, která byla osídlena již na počátku lidské civilizace. Právě tyto kontrasty vytvářejí mnohotvárný a různorodý vzhled Namibie – země, která začíná přitahovat stále více pozornost turistů. Láká je především pravá africká divočina, rozlehlé národní parky s obrovským množstvím zvěře včetně ohrožených nosorožců.

Vysoko položené hlavní město Windhoek a přímořská města Swakopmund a Walvis Bay nabízejí příjemnou relaxaci. Park Etosha představuje jedno z nejlepších míst k pozorování zvířat v celé Africe. Pobřeží koster zahalené mlhou a pokryté vraky ztroskotaných lodí vás okouzlí svojí mystickou atmosférou. Unikátní Namibská poušť s dunami v mnoha odstínech žluté barvy, které se stále přesýpají, a ojedinělou faunou a florou patří také ke kouzelným místům. Rezervace lachtanů v Cape Cross, Waterberg Plateau Park s jediným místem výskytu kondorů, druhý největší kaňon na světě Fish River, řeka Kunene a vodopády Ruacana, pohoří Erongo s prehistorickými malbami a mnoho dalších míst v Namibii skutečně stojí za návštěvu.

Chcete vědět víc o krásách Namibie? Podívejte se na reportáž na portálu novinky.cz.

Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo

Dovolená v Namibii, a nejen v Namibii, s CK Marco Polo znamená, že vždy přemýšlíme o detailech, které rozhodují o spokojenosti našich klientů. Můžete do Namibie cestovat na individuální zájezd na míru nebo připravíme zájezd do Namibie v malé skupince s českým průvodcem, vždy ale přemýšlíme za vás a o vašich přáních. A není důležité, zda se jedná o pobytový zájezd do Namibie nebo poznávací zájezd do Namibie. Poznávací zájezd do Namibie s CK Marco Polo vám představí Namibii z různých úhlů pohledů, ubytování je zajištěno v ověřených hotelech a součástí ceny zájezdu jsou i pečlivě plánované zážitky. Poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do Namibie pořádáme již více než 20 let. Kalahari a poušť Namib patří právem mezi místa na planetě, která stojí za návštěvu.

Dovolená v Namibii má více cílů: safari v národních parcích jako Etosha nebo expedici za dobrodružstvím do panenské Namibie, do její fantastické přírody pouští Namib a Kalahari. Dovolená v Namibii je o odpočinku, relaxaci, poznávání kultur a klidu. Dovolená v Namibii má přísná pravidla pro spokojenost klientů. Dovolená v exotice, poznávací dovolená i potápěčská dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit pečlivou přípravou zájezdu a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Namibie nebo dovolené s potápěním do jiných exotických zemí. Jsme specialisté na individuální dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo dovolenou pro potápěče podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam. Expediční cesta do Namibie může být pravou kombinací poznávání přírody.