Mosambik

Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantik Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantikZemě rozprostírající se podél pobřeží Indického oceánu byla mnoho let zmítána občanskou válkou a je často obětí přírodních pohrom. Především rozvodněná řeka Zambezi se umí ukázat v nejhorším světle. Její každoroční záplavy páchají velké škody. Přesto a možná právě proto máme Mosambik rádi. Občanská válka je minulostí a přírodu nezměníme. Mosambik nabízí autentickou kombinaci portugalské historie a současné černé Afriky. Nabídne svým návštěvníkům národní parky, luxusní kempy (glampingové luxusní stany) a především pohádkové pláže u Indického oceánu. Průzračně čistá voda, bohatý podvodní život a maximum soukromí malých hotelů jsou jeho hlavní devizy.

Mosambiku patří zhruba 1/3 pobřeží Indického oceánu rozprostírajícího se od Somálska po Jižní Afriku. A Indický oceán je také největším lákadlem Mosambiku. Ostrovy a ostrůvky roztroušené podél pobřeží patří k nejromantičtějším místům na světě. Až je objevíte, rychle zapomenete na Maledivy, Seychely i Mauritius. Mosambik a ostrůvky jako Bazaruto, Benguerra, Matemo či Medjumbe se stanou synonymem pro romantiku, odpočinek, průzračné čisté moře, panenské pláže bez lidí a luxus. Mosambické hotely můžeme směle zařadit mezi luxusní glampingové stylové resorty. Kde jinde si vezmete piknikový koš, vychlazenou láhev vína a řidič vás odveze na opuštěnou pláž, kterou máte jen pro sebe. Ať se podíváte na jakoukoliv stranu, uvidíte jen tyrkysový oceán, nedotčenou pláž a duny za vámi. Jediným spojením s civilizací tak je vysílačka, kterou si zavoláte hotelového řidiče k cestě zpět… i tak může vypadat den u moře v Mosambiku.

A pokud si Mosambik neumíte představit, podívejte se na reportáž na portálu novinky.cz.

Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantika Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantika Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantika Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantika Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantika Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantika Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantika Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantika Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantika Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantika Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantika Mozambik s CK Marco Polo - pláže, tyrkysové moře, romantika

Vaši dovolenou do Mosambiku rádi zajistíme na klíč nebo můžete cestovat na naše připravené zájezdy s průvodcem. Zájezdy na míru i skupinové zájezdy pořádáme již více než 20 let. Je na vás, zda zvolíte poznávací zájezd do jižní Afriky a Mosambiku s českým průvodcem, individuální poznávací zájezd do Mosambiku s místním průvodcem anebo máte raději pobytové zájezdy do Mosambiku za odpočinkem. Také pobytový zájezd do Mosambiku má své kouzlo. Zájezdy do Mosambiku pořádáme již několik let. Kombinace dovolené za poznáním v Jihoafrické republice a koupání v Mosambiku patří k velmi oblíbeným zájezdům na míru.

Cestování do Mosambiku a dovolená v Mosambiku mohou mít víc cílů: pobytovou plážovou dovolenou u Indického oceánu, safari v národních parcích nebo expedici za dobrodružstvím do nedotčené přírody Mosambiku. Vždy musejí být plné odpočinku, relaxace, poznávání kultur a klidu. Dovolená v Mosambiku, ať je to kombinovaná poznávací dovolená do Mosambiku s potápěním nebo čistě pobytová dovolená s potápěním a pro potápěče, má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Dovolená v exotice i potápěčská dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit pečlivou přípravou zájezdu a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Mosambiku nebo dovolené s potápěním do jiných exotických zemí. Jsme specialisté na individuální dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo dovolenou pro potápěče podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam. V našem týmu je potápěčský instruktor, který vám s výběrem destinace i programu pomůže. Také safari v Mosambiku a expediční cesta po Mosambiku vás příjemně překvapí.