Maroko

Maroko s CK Marco Polo odhalí svá tajemství Maroko s CK Marco Polo odhalí svá tajemstvíMaroko, pouštní země na západním cípu Afriky, je turistickou destinací, která je zatím českým cestovatelům trochu ukryta. A přitom má tolik co nabídnout. Maroko nabízí autentické trhy, historii i překrásnou přírodní scenérii.

Marocká krajina je nejvíce ovlivněna třemi aspekty – pohořím Atlas, Saharou a atlantským pobřežím. Atlas je stavebním kamenem celé země a prochází od jihozápadu (Antiatlas) přes jeho největší část – Vysoký Atlas dosahující výšek přes 4 000 m n. m. – až k severu a severozápadu země, kde strmě padá do Středozemního moře a pokračuje po pobřeží do Alžírska.

Kromě hor a pouště jsou to i slavná města jako Casablanca, Marrakéš, Rabat nebo plážové letovisko Al Džadída, která lákají k návštěvě. Nejkrásnějším a nejzajímavějším městem je bezesporu Marrakéš. Je jedním ze čtyř královských měst. Má nebývale velkou medinu, ve které objevíte atmosféru středověkého města. Zasněžené vrcholky Vysokého Atlasu lemující okolí města zůstanou pravděpodobně dlouho ve vaší mysli. V Marrákeši byste si neměli ujít večer strávený na obrovském náměstí Djemaa el-Fna, které je ústředním místem Marrákeše. Djemaa el-Fna nabízí velkolepou podívanou. Za soumraku se otevírá spousta stánků s jídlem, které Vás budou vábit vůněmi, přicházejí hudebníci, akrobati, zaklínači hadů… to vše tvoří nezapomenutelnou atmosféru.

Přečtěte si víc o Maroku na portálu novinky.cz.

Maroko s CK Marco Polo odhalí svá tajemství Maroko s CK Marco Polo odhalí svá tajemství Maroko s CK Marco Polo odhalí svá tajemství Maroko s CK Marco Polo odhalí svá tajemství Maroko s CK Marco Polo odhalí svá tajemství Maroko s CK Marco Polo odhalí svá tajemství

Dovolená v Maroku s CK Marco Polo znamená, že vždy přemýšlíme o detailech, které rozhodují o spokojenosti našich klientů. Můžete cestovat na individuální zájezd na míru nebo připravíme zájezd s českým průvodcem v malé skupince, vždy ale přemýšlíme za vás a o vašich přáních. A není důležité, zda se jedná o pobytový zájezd do Maroka nebo poznávací zájezd do Maroka. Poznávací zájezd do Maroka s CK Marco Polo vám představí Maroko z různých úhlů pohledů, ubytování je zajištěno v ověřených hotelech a součástí ceny zájezdu jsou i pečlivě plánované zážitky. Poznávací zájezdy do Maroka i pobytové zájezdy do Maroka pořádáme již mnoho let.

Cestování do Maroka a dovolená v Maroku musejí být plné odpočinku, relaxace, poznávání kultur a klidu. Dovolená v Maroku, ať je to poznávací dovolená v Maroku nebo pobytová dovolená, má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit pečlivou přípravou zájezdu a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Maroka nebo rodinné dovolené do jiných exotických zemí. Jsme specialisté na individuální dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.