Maledivy

Maledivy jsou romantická dovolená, potápění a odpočinek. CK Marco Polo Maledivy jsou romantická dovolená, potápění a odpočinek. CK Marco PoloSouostroví Maledivy je roztroušeno kolem rovníku v Indickém oceánu a představuje sen o tropickém ráji a romantické dovolené. Ostrovy jsou lemovány nádhernými písčitými plážemi, které zpevňují palmové háje. Všechny ostrovy jsou obklopeny korálovými útesy, ve kterých žijí nejrůznější druhy okouzlujících, někdy až magicky krásných mořských živočichů.

Maledivské souostroví se skládá z 1.190 ostrovů, které zabírají dohromady 90.000 čtverečních kilometrů. Žádný z ostrovů nevyčnívá nad mořskou hladinu více 2 – 3 m. Pokud tedy hladina moře stoupne, hrozí, že všechny atoly zmizí pod mořskou hladinou. Maledivské souostroví tvoří jednotlivé atoly, které dosahují v průměru až několik desítek kilometrů. Každý atol je tvořen skupinou ostrůvků a korálovým útesem ve tvaru prstence. Uprostřed atolu je korálová laguna, ve které žijí tisíce zajímavých podmořských živočichů. To vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Maledivy svou krásou podmořského života musí okouzlit snad každého. Stačí jednou se ponořit pod mořskou hladinu a chvíli pozorovat podmořské království. Díky tomu, že v laguně je klidná ničím nezkalená voda, je tu výborná viditelnost. Místo si tu najdou zkušení i amatérští potápěči. Určitě pod hladinou objevíte želvy, rejnoky, chobotnice, malé druhy žraloků, velké okouny, murény, barracudy a tisíce další druhů ryb a živočichů.

Maledivy jsou romantická dovolená, potápění a odpočinek. CK Marco Polo Maledivy jsou romantická dovolená, potápění a odpočinek. CK Marco Polo Maledivy jsou romantická dovolená, potápění a odpočinek. CK Marco Polo Maledivy jsou romantická dovolená, potápění a odpočinek. CK Marco Polo Maledivy jsou romantická dovolená, potápění a odpočinek. CK Marco Polo Maledivy jsou romantická dovolená, potápění a odpočinek. CK Marco Polo

Vaši dovolenou na Maledivy rádi zajistíme na klíč nebo můžete cestovat na naše připravené zájezdy na Maledivy. Rádi připravíme vaši dovolenou na Maledivách na míru. Pobytové zájezdy na Maledivy patří k nejoblíbenějším cílům cest našich klientů. Maledivy jsou synonymem pro romantickou dovolenou u průzračně čistého moře. Malé ostrůvky s resorty jsou kouzelné. I doprava hydroplánem z Male do resortu je zážitek. Dovolená na Maledivách patří k velmi romantických zážitkům. Pobytový zájezd na Maledivách tak můžeme vřele doporučit.