Malajsie

Pobytový zájezd do Malajsie s CK Marco Polo Pobytový zájezd do Malajsie s CK Marco PoloMalajsie, to jsou nádherné pláže a idylické ostrovy, ale také dobrodružství v džungli, nádherná příroda, exotické rostliny a čajové plantáže, je to zkrátka země mnoha kontrastů a barev.

Vstupní branou do Malajsie je město Kuala Lumpur, často označované jako „Kej El“, které určitě stojí za zastávku na dva až tři dny. Nejznámější dominantou města jsou věže Petronas Twin Towers, které spojuje tzv. nebeská lávka. Tu pravou atmosféru města však zažijte přímo na ulici, samotná Čínská čtvrť je místem se spoustou obchodů, kde uvidíte život místních obyvatel, jak sjednávají obchody, ale i jak probíhá jejich všednodenní život. V těsné blízkosti Malé Indie jsou zase obchody s kořením a hinduistické chrámy.

Kuala Lumpur je také výchozí místo pro návštěvu okolních měst, jako je Putrajaya a Mellaca (dříve nejrušnější přístav v Jihovýchodní Asii). Dále můžete z „KL“ navštívit známé jeskyně Batu, podívat se na čajové plantáže v Cameron Highlands, dále do města Ipoh a nesmíme zapomenout obrovský národní park Taman Negara s rozlehlým dešťovým pralesem.

Malajsie je nejen Borneo s orangutany, ale také pláže Langkawi Malajsie je nejen Borneo s orangutany, ale také pláže Langkawi Malajsie je nejen Borneo s orangutany, ale také pláže Langkawi Malajsie je nejen Borneo s orangutany, ale také pláže Langkawi Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo

Nevěřte pověrám, které tvrdí, že do Malajsie se dá cestovat pouze v zimních měsících. Do Malajsie se dá létat celý rok. Jen musíte vědět kam. V létě se vydejte na východní pobřeží, nejzajímavější ostrovy na východě s překrásnými písčitými plážemi jsou Tioman, Redang a Perhentian. Je tam v tu dobu úplně nejlepší počasí, panenská příroda a nádherné moře ideální ke šnorchlování. Naopak v období naší zimy je lépe navštívit západní pobřeží na ostrovy jako Langkawi a Penang.

Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo

Langkawi – kousek od oblíbených thajských destinací v Andamanském moři leží nenápadný ráj patřící Malajsii. Nejsevernější malajský ostrov leží na západním pobřeží v Andamanském moři. Ve skutečnosti je hlavní ostrov obklopen stovkami dalších ostrovů a ostrůvků. Celá oblast připomíná thajskou oblast Phi Phi – Krabi. Ostrov Langkawi je „tak akorát“ - ani příliš malý, ani příliš velký. Najdete zde chrámy, krokodýlí farmu, velké akvárium, vodopády a především krásné a upravované pláže. Ty nejznámější se rozkládají na severu obklopené luxusními hotely. Ostrov bývá nazýván „Ostrovem legend“. A k legendám se váží mnohé místní památky: Hrob princezny Mahsuri, jezero na „Ostrově těhotné panny“ – prý která žena se v něm vykoupe, do roka jistě otěhotní. Langkawi je také místem výhodných nákupů, celý ostrov má status bezcelní zóny.

Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo Zájezd do Malajsie s CK Marco Polo

Dovolená s CK Marco Polo znamená, že vždy přemýšlíme o detailech, které rozhodují o spokojenosti našich klientů. Můžete cestovat na individuální zájezd na míru nebo připravíme zájezd v malé skupince s českým průvodcem, vždy ale přemýšlíme za vás a o vašich přáních. A není důležité, zda se jedná o pobytový zájezd do Malajsie nebo poznávací zájezd do Malajsie. Poznávací zájezd do Malajsie s CK Marco Polo vám představí Malajsii z různých úhlů pohledů, ubytování je zajištěno v ověřených hotelech a součástí ceny zájezdu jsou i pečlivě plánované zážitky. Poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do Malajsie pořádáme již více než 20 let.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování do Malajsie a dovolená v Malajsii tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená v Malajsii a především rodinná dovolená v Malajsii má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená v Malajsii je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Malajsie nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.