Malawi

Malawi s CK Marco Polo Malawi s CK Marco PoloMalawi je země malá rozlohou, ale velká svojí duší. Malawijci patří mezi nejpřátelštější a nejusměvavější africké národy, kde slovo kriminalita téměř neznají. Už vstup do země je zážitkem, zvlášť při překročení pozemní hranice ze Zambie či Mosambiku. Náhle se vše rozsvítí, krajina se zazelená, slunce je zářivější. Jednoduše zapůsobí atmosféra a nálada Malawi… a to doslova pár metrů za hraničním přechodem.

Malawi dýchá starodávnou atmosférou. Země je plná tradičních vesnic a vesniček rozložených v zelené krajině, na rovinách i horách se svahy často zahalenými do mlhy a oparu. Najdete zde hluboká údolí i vrcholky hor čnící vysoko k modré obloze. Právě rozmanitost přírody zve k trekům, safari či vyjížďkám na horských kolech.

Malawi s CK Marco Polo Malawi s CK Marco Polo Malawi s CK Marco Polo Malawi s CK Marco Polo Malawi s CK Marco Polo Malawi s CK Marco Polo

Nejznámějším místem celé země je samozřejmě jezero Malawi, které tvoří prakticky polovinu východní hranice celé země. Jezero Malawi a přilehlý národní park tvoří až kýčovitě nádhernou přírodní scenérii z katalogu „romantické svatební cesty“. Je to ráj na zemi, idylické místo plné odpočinku a relaxace. Je to místo panensky čisté a nezkažené.

Přečtěte si více o Malawi na portálu novinky.cz

Zájezd do Malawi s CK Marco Polo Zájezd do Malawi s CK Marco Polo Zájezd do Malawi s CK Marco Polo Zájezd do Malawi s CK Marco Polo Malawi s CK Marco Polo Malawi s CK Marco Polo Malawi s CK Marco Polo Malawi s CK Marco Polo Malawi s CK Marco Polo Malawi s CK Marco Polo Zájezd do Malawi s CK Marco Polo Zájezd do Malawi s CK Marco Polo

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat poznávací zájezd do Malawi s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd do Malawi na míru nebo pobytový zájezd. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd do Malawi i pobytový zájezd připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše poznávací zájezdy do Malawi i pobytové zájezdy mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování do Malawi a dovolená v Malawi tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená v Malawi a především rodinná dovolená v Malawi má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená v Malawi je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Malawi nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.