Laos

Zájezd do Laosu s CK Marco Polo Zájezd do Laosu s CK Marco PoloLaos, dříve známý jako „země slonů“, je místo s bohatou kulturou, kde stále ještě přebývá francouzský vliv. Nejzajímavější a nádherné jsou obrovské plochy stále zachované původní divočiny, poklidné břehy Mekongu, členitá vysočina Annám, nádherné věže chrámů Pha That Luang a Wat Phu Champasak. Na cestě Laosem je neustále co obdivovat a objevovat. Pokud se do Laosu vypravíte, určitě cílem vaší cesty bude příroda a historie. Ať už to bude plavba po řece Mekong, jízda na slonech, nádherné jeskyně včetně jeskynního města Vieng Xai, vodopády náhorní plošiny Bolaven nebo naopak chrámy Luang Prabangu, zapsané v UNESCO. Dovolená v Laosu vás určitě okouzlí svojí jedinečností. Přes svůj půvab a kolorit je Laos ještě stále neobjevenou zemí pro turisty a zůstává nejtajemnějším místem Jihovýchodní Asie. Naopak, kdo v Laosu již byl, mluví o nezapomenutelných zážitcích a dobrodružství v superlativech.

Zájezd do Laosu s CK Marco Polo Zájezd do Laosu s CK Marco Polo Zájezd do Laosu s CK Marco Polo Zájezd do Laosu s CK Marco Polo Zájezd do Laosu s CK Marco Polo Zájezd do Laosu s CK Marco Polo Dovolená Laos s CK Marco Polo Dovolená Laos s CK Marco Polo Dovolená Laos s CK Marco Polo Dovolená Laos s CK Marco Polo Dovolená Laos s CK Marco Polo Dovolená Laos s CK Marco Polo

Vaši dovolenou v Laosu rádi zajistíme na klíč nebo můžete cestovat na naše připravené zájezdy do Laosu s průvodcem. Zájezdy na míru i skupinové zájezdy do Laosu pořádáme již více než 20 let. Je na vás, zda zvolíte poznávací zájezd do Laosu s českým průvodcem, individuální poznávací zájezd s místním průvodcem anebo máte raději pobytové zájezdy s odpočinkem. Také pobytový zájezd do Laosu má své kouzlo. Zájezdy do Laosu pořádáme již přes 20 let.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování a dovolená v Laosu tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená a především rodinná dovolená v Laosu má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená v Laosu je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou do Laosu připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Laosu nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.