Itálie

Itálie s CK Marco Polo Itálie s CK Marco PoloTato půvabná země s fascinující přírodou a neuvěřitelným množstvím kulturních památek patří tradičně mezi českými turisty k nejoblíbenějším lokalitám. A není divu! Kde jinde najdete tak různorodou krajinu – vysoké hory, kde se můžete na špičkové úrovni věnovat zimním sportům, a zároveň pohádkové pláže na březích křišťálově čistých vod několika moří, ať již oblíbeného Jadranu, či Tyrhénského nebo Jónského moře, nádherné ostrovy a ostrůvky. Kde jinde můžete obdivovat v hojné míře památky tolika významných civilizací. Kde jinde se narodilo a působilo tolik velikánů světového významu – malířů, architektů, filozofů nebo hudebníků. Kde jinde ochutnáte tak skvělá vína a vynikající kuchyni. Kde jinde se ocitnete uprostřed posledních trendů světové módy – ať již v odívání, obuvnictví či automobilovém průmyslu. Je toho skutečně mnoho, co dělá Itálii skutečnou mekkou světového turistického ruchu. Snadná dostupnost, přijatelné ceny, příjemné podnebí a vstřícnost zdejších obyvatel tuto atraktivitu ještě zvyšují.

Ferarri, víno, jídlo, relaxace - Toskánsko

Luxusní auta, víno, skvělé jídlo v Toskánsku. To je Itálie s CK Marco Polo Luxusní auta, víno, skvělé jídlo v Toskánsku. To je Itálie s CK Marco PoloMáte rádi Toskánsko s jeho nádhernou krajinou, skvělou kuchyní, luxusními hotýlky, restauracemi a jedinečnou atmosférou? Doplňte to o zážitky za volantem nejprestižnějších sportovních a luxusních vozů světa a máte jedinečný program na 2 až 3 dny. A je na vás, zda vyrazíte s přítelkyní na romantický víkend nebo s obchodními partnery na incentivní cestu. Vždy zažijete něco jedinečného. Řídit můžete Aston Martin, Mercedes SLS AMG, Porsche 911 Turbo carbrio, Ferrari California či dokonce Bugatti Veyron.
V průběhu několika dní budete řídit řadu dokonalých strojů na překrásných silničkách, ochutnáte místní delikátní kuchyni v tradičních a jedinečných restauracích zaručujících opravdové gurmánské zážitky. Relaxovat budete v pečlivě vybraném hotelu, který svým komfortem a originalitou uspokojí i nejnáročnějšího klienta.
to se mi líbí, mám zájem o více informací

Vaši dovolenou rádi zajistíme na klíč nebo můžete cestovat na naše připravené zájezdy do Itálie s průvodcem. Zájezdy na míru i skupinové zájezdy pořádáme již více než 20 let. Je na vás, zda zvolíte poznávací zájezd do Itálie s českým průvodcem, individuální poznávací zájezd s místním průvodcem anebo máte raději pobytové zájezdy s odpočinkem. Také pobytový zájezd do Itálie má své kouzlo. Zájezdy do Itálie pořádáme již přes 20 let.

Průvodci a mapy