Indonésie

Bali

Bali je ostrov úsměvů, CK Marco Polo Bali je ostrov úsměvů, CK Marco PoloBali vás omámí svojí jedinečností, exotickou přírodou a nezaměnitelnou kulturou. Místní lidé si vás podmaní na první pohled kouzelným úsměvem a čistou duší. Pokud chcete zažít ráj na Zemi, vydejte se na Bali, na jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě a bezesporu nejkrásnější v celé Indonésii. Bali si zamiluje každý, okouzlí Vás harmonií krajiny, zelenými terasami rýžových polí, tyrkysovým mořem a hlavně svými obyvateli, kteří jsou milí, přívětiví, přátelští a vždy pro Vás mají úsměv. Ne nadarmo se říká, že lidé na Bali jsou jedni z nejhezčích na světě.
Bali je také ostrov tisíců hinduistických chrámů a svatyň, které spatříte na každém kroku. Místní obyvatelé žijí již po staletí bez válek v rytmu náboženských obřadů, ve skromném souladu s přírodou a Bohem, v atmosféře vzájemné pomoci, míru a klidu. Bali nabízí pro každého něco – je ideálním místem pro rodinnou dovolenou nebo romantický pobyt pro páry či svatební cesty. Bali nemůžete jen „navštívit“, Bali musíte zažít.

Jáva

Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo Zájezd do Indonésie s CK Marco PoloPropadněte kouzlu indonéského souostroví. Uprostřed Indonésie na Vás čeká pohádkový ostrov Jáva, jehož majestátní sopky, čajové plantáže a terasy plné rýžových polí Vás uchvátí. Jáva je zároveň nejvyspělejším ostrovem Indonésie a centrem celé země. Pokud se rozhodnete navštívit Jávu, rozhodně nesmíte vynechat návštěvu a prohlídku tak významných míst, kterými jsou poklady Indonésie - buddhistický chrámový komplex Borobudur a hinduistické chrámy v Prambananu. Obě tyto památky jsou zapsány v Seznamu světového dědictví Unesco.

Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo Zájezd do Indonésie s CK Marco Polo

Již přes 20 let přicházíme s novými destinacemi a cestovatelskými zážitky pro vaši dovolenou. Můžete si vybrat poznávací zájezd do Indonésie s českým průvodcem v malé skupince, individuální poznávací zájezd do Indonésie na míru nebo pobytový zájezd do Indonésie. CK Marco Polo pořádá poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do exotických zemí. Poznávací zájezd do Indonésie i pobytový zájezd do Indonésie připravujeme s důrazem na detail a cestovatelské zážitky. Naše poznávací zájezdy do Indonésie i pobytové zájezdy do Indonésie mají společný charakter – nabízíme jen ověřené kvalitní hotely, nadstandardní zážitky jsou součástí programu a snažíme se maximálně naplnit vaši představu ideální dovolené.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování do Indonésie (Bali, Jáva) a dovolená v Indonésii (na Bali, Jávě) tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená v Indonésii, ať Bali nebo Jávě, a především rodinná dovolená v Indonésii má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená v Indonésii je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená na Bali i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Indonésii nebo dovolené na Bali nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.

Průvodci a mapy