Hongkong

Hong Kong patří mezi nejhustěji osídlené oblasti světa a současně je důležitým obchodním uzlem jihovýchodní Asie. O Hongkongu se říká, že nikdy nespí. A rčení není daleko od pravdy.
Zastávka v tomto městě mrakodrapů se stane jedním velkým zážitkem. Setkáte se zde s tradiční čínskou kulturou i nejnovějšími novinkami ze světa elektroniky. Vedle sebe tu existuje moderní svět 21. století a stará Čína se svými uličkami, zákoutími, krámky a původními rybářskými osadami. Během pobytu zde objevíte světoznámá místa jako Hongkong Island, Kowloon, Victoria Peak nebo ostrov Lantau. Svezete se lanovkou vedoucí z Lantau, odkud je nádherný výhled na přilehlé letiště (vybudované na umělém ostrově), a večer na promenádě shlédnete jedinečnou laserovou show, poslechnete si čínskou operu nebo si jen sednete v některé z vynikajících místních restaurací. V Hongkongu se určitě nebudete nudit a zatoužíte se sem chtít vrátit.

Vaši dovolenou rádi zajistíme na klíč nebo můžete cestovat na naše připravené zájezdy s průvodcem. Zájezdy na míru i skupinové zájezdy pořádáme již více než 20 let. Je na vás, zda zvolíte poznávací zájezd do Hongkongu s českým průvodcem, individuální poznávací zájezd s místním průvodcem anebo máte raději pobytové zájezdy s odpočinkem. Také pobytový zájezd do Hongkongu má své kouzlo. Zájezdy do Hongkongu pořádáme již přes 20 let.