Argentina

Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo s českým průvodcem Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo s českým průvodcemArgentina udivuje nejen svým bohatstvím přírodních krás, ale i svými okouzlujícími městy, které pulzují neutuchající energií 24 hodin denně. Žijí tu lidé různých kultur – domov tu našli Španělé, Italové, Němci, Francouzi, Poláci a další národnosti. Ti všichni se tu usadili po objevení Ameriky. Charakteristickým rysem Argentinců je velké přátelství. Bez posezení u jihoamerického čaje „mate“ si snad ani nedovedou představit svůj každodenní život, stejně tak jako bez fotbalového utkání, které opravdový Argentinec miluje celým svým srdcem. Argentina je útočištěm pro různé druhy zvířat - tučňáky, tuleně, velryby a delfíny. Snad každý si dovede spojit Patagonii s hejny tučňáků stejně jako pobřeží Atlantského oceánu s vyhlídkovými plavbami na lodi za pozorováním velryb, delfínů a při pobřeží pozorování tuleňů a mrožů. Na nadšence milující dobrodružství a aktivity různého druhu tu čeká spousta milých překvapení. Najdete tu kvalitní sjezdařské tratě na svazích And a tichá horská zákoutí, kde si budete moci odpočinout, stejně jako krásné písečné pláže, kde se můžete slunit. Neobyčejně krásné jsou také obrovské ledovcové masy a napůl zamrzlá ledovcová jezera.

Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo v pohodlí malé skupinky s českým průvodcem Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo v pohodlí malé skupinky s českým průvodcem Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo v pohodlí malé skupinky s českým průvodcem Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo v pohodlí malé skupinky s českým průvodcem Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo s českým průvodcem Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo s českým průvodcem Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo v pohodlí malé skupinky s českým průvodcem Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo v pohodlí malé skupinky s českým průvodcem Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo v pohodlí malé skupinky s českým průvodcem Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo v pohodlí malé skupinky s českým průvodcem Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo v pohodlí malé skupinky s českým průvodcem Poznejte Argentinu na zájezdu s CK Marco Polo v pohodlí malé skupinky s českým průvodcem

Vaši dovolenou rádi zajistíme na klíč nebo můžete cestovat na naše připravené zájezdy s průvodcem. Je na vás, zda zvolíte poznávací zájezd do Argentiny s českým průvodcem, individuální poznávací zájezd s místním průvodcem anebo máte raději pobytové zájezdy s odpočinkem. Také pobytový zájezd do Argentiny má své kouzlo. Zájezdy do Argentiny pořádáme již přes 20 let.