Střední východ

CK Marco Polo Írán CK Marco Polo ÍránPsát o cestách za zážitky na Střední východ není jednoduché. Chybí tu pojítko, které by bylo společné pro všechny destinace. Ani to, že se ve všech těchto zemích vyznává islám, nemůžeme za pojítko brát, protože i k islámu a jeho vnějšímu projevu přistupují jednotlivé země velmi odlišně. Přesto (nebo právě proto) můžeme cesty na Střední východ doporučit. Lze zde zažít věci, které jinde nenajdete. Jsme jediní na našem trhu, kdo nabízí opravdu luxusní plavby po Nilu a individuální cesty do Egypta, šité na míru a s velmi vysokým standardem zajištění. Individuální česká klientela se Egyptu vyhýbá a to je velká škoda. Egypt není jen laciná masová turistika, ale je to kolébka turistiky na africkém kontinentě. Turisté začali jezdit do Egypta již v době Napoleona a byla to evropská smetánka, která se potkávala v Káhiře, Alexandrii a při plavbách po Nilu. To trvá dodnes.
Když jsme v roce 1993 jako první přinesli na trh ve spolupráci s ČSA Spojené arabské emiráty (Dubaj, Abú Dhabí), všichni se nám smáli. Dnes je to destinace, která je velmi oblíbená. My se po celou dobu snažíme být o krok před konkurencí a určujeme mnohé trendy dovolené v Emirátech. To samé platí také pro cesty do Ománu.

Jordánsko na poznávacím zájezdu CK Marco Polo Jordánsko na poznávacím zájezdu CK Marco Polo Omán - pohádka Středního Východu na zájezdu CK Marco Polo Omán - pohádka Středního Východu na zájezdu CK Marco Polo Mrtvé moře s CK Marco Polo Mrtvé moře s CK Marco Polo Omán - pohádka Středního Východu na zájezdu CK Marco Polo Omán - pohádka Středního Východu na zájezdu CK Marco Polo Jordánsko zájezd s CK Marco Polo Jordánsko zájezd s CK Marco Polo Omán - pohádka Středního Východu na zájezdu CK Marco Polo Omán - pohádka Středního Východu na zájezdu CK Marco Polo Dubaj a SAE s CK Marco Polo Dubaj a SAE s CK Marco Polo Dubaj a SAE s CK Marco Polo Dubaj a SAE s CK Marco Polo Dubaj a SAE s CK Marco Polo Dubaj a SAE s CK Marco Polo