Asie

Dovolená v Asii je plná barev, CK Marco Polo Dovolená v Asii je plná barev, CK Marco PoloKdyž se řekne EXOTIKA, většině lidí se nejprve vybaví Asie a pak teprve jiné vzdálené destinace. Asie je bezesporu klenotem světové turistiky. V posledních 15-ti letech prodělala nesmírně dynamický vývoj a v mnoha ohledech určuje trendy, které následuje celý svět. Když se rozhodnete cestovat na zájezd do Asie a požadujete pro svoji dovolenou luxusní ubytování nejvyšší kvality, můžete si být jistí, že opravdu nejvyšší kvalitu mít bude, a to nejen designem, ale i dalšími službami.

Asie je jako obchod s kořením – každá země má jinou barvu, vůni a chuť a všechny dohromady mají neopakovatelné aroma, které voní dálkou, tajemstvím a historickými kořeny. Je skvělé, že i po mnoha staletích od bájné cesty Marco Pola můžeme v Asii objevovat pro nás Evropany tolik nového a překvapivého. U zájezdů do již zavedených destinací (Thajsko, Srí Lanka, Bali, Malajsie, Čína, Hongkong) přinášíme originální zážitky a u destinací, které nejsou na trhu tolik známé (Indie, Japonsko, Vietnam, Barma / Myanmar), vytváříme promyšlené a ucelené itineráře, které danou zemi dokonale představí. Navíc začínáme propagovat nezvyklé destinace – Filipíny, Kyrgyzstán, Uzbekistán, Kambodža a Laos.. Dovolená nebo zájezd do Asie tak může být pokaždé s trochu jinou příchutí a vůní.

Ve všech zemích máme prověřené partnery, kteří jsou připraveni poskytovat služby ve vysoké kvalitě jednotlivcům, malým skupinkám i incentivním zájezdům, odpovídajícím parametrům cestovní kanceláře Marco Polo Int.

Dovolená v Asii je plná barev, CK Marco Polo Dovolená v Asii je plná barev, CK Marco Polo Dovolená v Asii je plná barev, CK Marco Polo Dovolená v Asii je plná barev, CK Marco Polo Dovolená v Asii je plná barev, CK Marco Polo Dovolená v Asii je plná barev, CK Marco Polo