Indický oceán

CK Marco Polo a luxusní Maledivy CK Marco Polo a luxusní MaledivyIndický oceán má pro Čechy neuvěřitelné kouzlo. Když si představujeme dovolenou u opravdového moře, představujeme si dovolenou právě v Indickém oceánu. Destinace jako Mauritius, Seychely, Maledivy v nás vyvolávají obraz pohody, bílých pláží, blankytně modrého moře a vynikající kvality služeb. Každý určitě zná typické kýčovité fotografie tyrkysového moře lemovaného bílými plážemi. Palmy skloněné nad pláž vytvářejí relaxační stín. Téměř nedotčené pláže vytvářejí pocit dotyku ráje. A právě takové jsou zájezdy do destinací v Indickém oceánu.

Zájezdy do oblasti Indického oceánu nejsou jen dovolené na ostrovech jako Seychely, Mauritius a Maledivy. Zelenou perlou Indického oceánu je Srí Lanka. Je to vděčný cíl pro skvělé individuální cesty, pro rodinnou dobrodružnou dovolenou, incentivní a firemní akce, zdravotní pobyty i pro odpočinek u moře. Srí Lanka je vhodně kombinovatelná právě s Maledivami, blízkou Indií či zastávkou ve Spojených Arabských Emirátech. Další ostrovy jako Réunion, u nás stále téměř neznámý Mayotte, či trochu problematický ale přesto atraktivní Madagaskar jsou zatím bohužel trochu popelkou, ale určitě stojí jejich návštěva za zvážení.

CK Marco Polo a Mauritius CK Marco Polo a Mauritius CK Marco Polo a Mosambik CK Marco Polo a Mosambik CK Marco Polo a Maledivy CK Marco Polo a Maledivy