Afrika

CK Marco Polo a Afrika CK Marco Polo a AfrikaAfrika se vám dostane pod kůži, kdo ji jednou pozná z té úchvatné, tajemstvím a dobrodružstvím prodchnuté stránky, ten se bude do Afriky vracet, bude chtít navštívit další a další kouty tohoto kontinentu nebo se bude chtít vracet na stejná místa, aby je poznal hlouběji či v jiném rytmu své vlastní cesty. Afrika má mnoho tváří. Rádi vám pomůžeme vidět ji nejen z pohledu běžného cestovatele, ale také očima místních rangerů, farmářů nebo s nádechem koloniálních časů. Představíme vám její kuchyni, projedete ji na kole, motorce nebo prošlapete pěšky. Afriku nestačí vidět, Afriku je třeba zažít. Máme Afriku rádi a věříme, že na našich zájezdech to poznáte. Na poznávací zájezdy i safari do Afriky se specializujeme od roku 1992, rádi se do Afriky vracíme a snažíme se ji na našich zájezdech přiblížit našim klientům tak, aby si ji zamilovali stejně jako my.

Afrika není destinace pro masovou turistiku. Kouzlo setkání s divokou přírodou, setkání s místními lidmi, setkání s ojedinělou atmosférou se rozplyne v okamžiku, kdy se "vyrojí" velká skupina turistů. Afrika a africké safari vyžaduje intimní atmosféru malých skupinek (s námi jsou to 4 klienti), kdy jeden respektuje zájmy druhého, kdy si lidé vyhoví, kdy je průvodce v bezprostředním kontaktu s klienty, kdy itinerář je jakýmsi "návodem k použití" a v daném okamžiku se využije na 100% to, co příroda a štěstí pro návštěvníka připraví - je přece nesmyslné odjet z místa, kde se lvice připravují k lovu, jen proto, že je v plánu cesty oběd.

Subsaharská Afrika nabízí nepřeberné množství cestovatelských zážitků. Na našich zájezdech můžete poznat bohatou a až překvapivě civilizovanou Jihoafrickou republiku, zažít velkou migraci v Keni a Tanzanii i nekonečnou přírodu Botswany či Namibie. Vydejte se s námi do Afriky pěšky, na koni, na kole nebo si ji prohlédněte z balonu na některém z našich zájezdů. Vždy vás překvapí a věříme, že si Afriku zamilujete stejně tak jako my. Dovolená v Africe bude celoživotní zážitek.

A zaujala-li vás Afrika jako kontinent, nechte se inspirovat o jejích krásách a tajemstvích na portále novinky.cz.

Afrika s CK Marco Polo je zkrátka jiná. Afriku máme rádi a na našich zájezdech do Jihoafrické republiky, Keni, Namíbie nebo Botswany to poznýáte. Afrika s CK Marco Polo je zkrátka jiná. Afriku máme rádi a na našich zájezdech do Jihoafrické republiky, Keni, Namíbie nebo Botswany to poznýáte. Afrika s CK Marco Polo je zkrátka jiná. Afriku máme rádi a na našich zájezdech do Jihoafrické republiky, Keni, Namíbie nebo Botswany to poznýáte. Afrika s CK Marco Polo je zkrátka jiná. Afriku máme rádi a na našich zájezdech do Jihoafrické republiky, Keni, Namíbie nebo Botswany to poznýáte.  Afrika s CK Marco Polo je zkrátka jiná. Afriku máme rádi a na našich zájezdech do Jihoafrické republiky, Keni, Namíbie nebo Botswany to poznáte.  Afrika s CK Marco Polo je zkrátka jiná. Afriku máme rádi a na našich zájezdech do Jihoafrické republiky, Keni, Namíbie nebo Botswany to poznáte. Safari v Botswaně s CK Marco Polo Safari v Botswaně s CK Marco Polo Zájezd do Etiopie s CK Marco Polo Zájezd do Etiopie s CK Marco Polo Vinice v Jihoafrické republice s CK Marco Polo Vinice v Jihoafrické republice s CK Marco Polo Aktivní dovolená v Malawi s CK Marco Polo Aktivní dovolená v Malawi s CK Marco Polo Dovolená v Mozambiku s CK Marco Polo Dovolená v Mozambiku s CK Marco Polo Namibie s CK Marco Polo Namibie s CK Marco Polo