Jižní Amerika

CK Marco Polo Int Argentina CK Marco Polo Int ArgentinaJižní Amerika je světadíl, který příliš nesnese masovou turistiku. Přitom má co nabídnout každému cestovateli, který touží po originálním a jedinečném zážitku na poznávací dovolené. Dovolená v Jižní Americe jsou prastaré indiánské kultury opředené tajemstvími (Peru, Bolívie, Ekvádor), vysokohorské masívy budící respekt (Ekvádor, Peru, Bolívie, Chile, Argentina), deštné pralesy v povodí řeky Amazonky (Peru, Ekvádor, Kolumbie, Venezuela a Brazílie), koloniální města (Brazílie, Argentina), pouště (Peru, Chile, Argentina) a dramatická pobřeží (Argentina, Chile). Nesmíme opomenout skvělá vína z nádherných horských vinic (Argentina, Chile), golfová hřiště na unikátních místech (Argentina) a spoustu adrenalinových sportovních nabídek (Brazílie, Argentina). Rodinné putování po Jižní Americe může být tou nejskvělejší aktivní dovolenou pro rodiny s dětmi. Přinášíme i nové destinace jako Kolumbie, které si podle našeho názoru zaslouží pozornost. Zkrátka zájezdy Do Jižní Ameriky mohou mít nekonečně příchutí.

Všechny námi organizované zájezdy do JIžní Ameriky jsou podepřeny naší osobní mnohaletou zkušeností z cest do této části světa a naším obdivem a respektem k místním lidem, přírodě a kulturám. Máme Jižní Ameriku rádi a na našich cestách je to znát.

S Marco Polo poznáte nejen místa z programu zájezdu, ale především vás vtáhneme do atmosféry a poodhalíme genius loci každého koutu Jižní Ameriky. Poznáte Argentinu ve víru flamenga, které vás naučí místní tanečníci, vyrobíte si vlastní etiketu na víno na vinici v Chile nebo zažijete východ a západ slunce na slavném Machu Picchu. To vše za doprovodu průvodce, který místa dobře zná a ukáže vám tu pravou „sexy“ Jižní Ameriku.

Zájezdy do Argentiny najdete zde.
Zájezdy do Bolívie najdete zde.
Zájezdy do Brazílie najdete zde.
Zájezdy do Chile najdete zde.
Zájezdy do Ekvádoru a na Galapágy najdete zde.
Zájezdy do Kolumbie najdete zde.
Zájezdy do Peru najdete zde.
to se mi líbí, mám zájem o více informací

CK Marco Polo Int Argentina CK Marco Polo Int Argentina CK Marco Polo Int Argentina CK Marco Polo Int Argentina CK Marco Polo a Peru CK Marco Polo a Peru Dovolená v Chile s CK Marco Polo Dovolená v Chile s CK Marco Polo Treky v Chile s CK Marco Polo Treky v Chile s CK Marco Polo Dovolená v Brazílii s CK Marco Polo, Rio de Janeiro Dovolená v Brazílii s CK Marco Polo, Rio de Janeiro Zájezdy do Kolumbie s CK Marco Polo Zájezdy do Kolumbie s CK Marco Polo Zájezd do Peru s CK Marco Polo Zájezd do Peru s CK Marco Polo Chile s CK Marco Polo, Patagonie Chile s CK Marco Polo, Patagonie